I tenkovi i traktori

2

I tenkovi i traktori

offline
  • gloyer  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 23 Feb 2007
  • Poruke: 3761
  • Gde živiš: Banat

Људске фекалије, као ни фекалије месождера уопште, нису за ђубрење.
Али се слажем да се земља обрађује. Само, шта ће бити после денационализације (ако је буде)? Та земља је некада била у приватном поседу.
Кажем, нека, нека се обрађује. Највише ме растужује парлог.
Поздрављам акцију!



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1528 korisnika na forumu :: 88 registrovanih, 7 sakrivenih i 1433 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., alke12, Asparagus, bankulen, Boris90, bpvl, BrusLi, Bubimir, Cvexi, Darko_X, Desmond, Dioniss, Dovla, Draganeli, drimer, dusan.l, Dzoni2412, Dzuki, Džekson, Frunze, galico, Gradjanin, Guster25, Halabit, Helket, howyesno, igorkozar83, Ir, Jeremiah, Joksss, JOntra, K a s p e r, KizJ, LostInSpaceandTime, Lošmi, Lucije Kvint, M74AB3, Marko Marković, mat, mercedesamg, Mi lao shu, milenko crazy north, Milometer, Mis uz pusku, Mićko, mm1811, momcilob55, monomah, nelezele, nemkea71, Nikoletina Bursac, OgnjenMitric, pera bager, Petar888, pobeda, Polifon, Pururin, raster12, redstar72, royst33, S-G, samp1389, Shilok, ShtagodShtagod, SirOliver, skok, ss10, Tanjagre, Topaz9, trutcina, tubular, user24, Username1000, vaci, vazduh, Velizar Laro, veljko82, vija, Vlada78, vobo, VP6919, wulfy, Zastava, zax22r, zillbg, Zmaj Tolak, Zmajac, zokizemun