Istina je ...

219

Istina je ...

offline
  • gloyer  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 23 Feb 2007
  • Poruke: 3761
  • Gde živiš: Banat

... да је снег покрио пшеницу (иако ми кажемо "жито"), те да је до (зорге ће ме исправити ако грешим) фербуара на сигурном.



offline
  • Pridružio: 03 Okt 2009
  • Poruke: 1015
  • Gde živiš: Novi Sad

...да желим све најбоље фантому Ziveli
...да сам ја изгледао овако пре 15 минута
...да сам положио један од два врло јебена испита



offline
  • Zastitar planete Zemlje i majke Prirode
  • Pridružio: 24 Jul 2012
  • Poruke: 3869
  • Gde živiš: Zemun

...da mi je kupus stigao, ukiselio se
...da sam kuvao kiseli kupus sa kolenicom
...da sam napravio proju prvi put u zivotu, prava seljacka samo brasno, voda, so
...da je proja uspela Smile
...da cestitam jos jednom nasem streberu (LW), ponosni smo na vas Laughing
...da sam lopatao sneg sat i po ispred zgrade
...da sada nisam nizasta

offline
  • Pridružio: 27 Avg 2011
  • Poruke: 3684
  • Gde živiš: treći kamen od sunca

..сва трагика овога свијета се може сажети у једну мисао:
Citat:У Италији за 30 година под влашћу Борџија Италијани су имали ратове, терор, убиства, крвопролића – али они дадоше Микеланђела, Леонарда да Винчија, и Ренесансу. У Швајцаркој су имали братску љубав и 500 година демократије и мира. И шта они произведоше? Зидни сат са кукавицом..

offline
  • McRule  Male
  • Novi MyCity građanin
  • Michael
  • Spy[Covert OPS], Gathering Intel/Info & The Ultimate Like Master[@ MyCity]
  • Pridružio: 21 Feb 2010
  • Poruke: 13
  • Gde živiš: 43.6426°N 79.3871°W

... da tek sad vidim ovu temu. Sad
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Embarassed

offline
  • gloyer  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 23 Feb 2007
  • Poruke: 3761
  • Gde živiš: Banat

... da sam u susednoj opštini tehnički pregled platio 1000 dinara jeftinije, te imam i za Ziveli Wink

online
  • alchemy
  • Pridružio: 06 Jul 2009
  • Poruke: 5587
  • Gde živiš: Novi Sad

...да ми није јасно где gloyer живи ако је тако скуп технички
...мене је технички изашао 1000 динара

offline
  • gloyer  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 23 Feb 2007
  • Poruke: 3761
  • Gde živiš: Banat

... da živim u Banatu. (kao što mi ispod avatara piše)
... da bih imao 1000 din. više da sam tehnički uradio kod Georgiusa Smile

offline
  • McRule  Male
  • Novi MyCity građanin
  • Michael
  • Spy[Covert OPS], Gathering Intel/Info & The Ultimate Like Master[@ MyCity]
  • Pridružio: 21 Feb 2010
  • Poruke: 13
  • Gde živiš: 43.6426°N 79.3871°W

... da istina ume da boli...
... da u zivotu ima jako puno ironije...
... da je nas skolski sistem bruka i sramota.[Blago receno smesan]
... da je pogresno svakom problemu pristupiti preko tableta/pilula.
... da retko zalazim na Vojni deo.
... da mi je sa vojnog dela najpoznatiji Sale, sa njim se i jedino cujem. Dok znam za jos dosta vas ovako po nick-u... tipa Mixeloti, Zorge, cinoeye, vlada itd. da ne nabrajam sad sve.
... ove nedelje redje i na Opstem/TECH delu.
... da su svi ljudi u sustini dobri, samo je to kod nekih zakopana ta dobrota toliko duboko u dusi, da ju je jako tesko pronaci...
... da treba uvek se oslanjati na svoju porodicu, jer ako ne na njih nego na koga?!

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33445

... da cu raditi 1. od 8:00-20:00, i to sa "otrovnom" Smile
... da sad odo u boeme

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2162 korisnika na forumu :: 83 registrovanih, 7 sakrivenih i 2072 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: ArchaBasha, Asparagus, Asteker, avijacija, Ba4e, Barista, Bgd123, bigbear, bigvlada, bobomicek, Bojke549, brandža84, BraneS, Bubimir, bukefal, Chainsaw, Cicumile, cikadeda, Cirkon, Comyymoc, cuvarkuca, cvrle312, d.arsenal321, d29, dane007, DeerHunter, Deki Duga Devetka, Despot1, DJUNTA, dule10savic, dusan.l, Electron, ElGenius, famoso, Feller, g_g, Georgius, gost321, goxin, gregorxix, jodzula, knutveliki, Kole1975, kolle.the.kid, Laluvr, ljubo70, M74AB3, m94j, MagicniHerpes, Magistar78, Markan90, MaschinenPistole, maxim_von_burdengate, Medojed, mexo, mgolub, miki69, milos97, mist-mist, N.e.m.a.nj.a., nebidrag, Oscar, pein, Piani Jazzer, picknick, Pilipenda, prasinar, Radula, redstar011, RJ, saputnik plavetnila, Sharpshooter, skok, SOVO515, stegonosa, Tanjagre, Tvrtko I, vidra boy, VJ, Vojkan Petrovic, x011, Zastava, zeka013