|
Poslao: 02 Dec 2010 23:37
|
offline
- archer

- Super građanin
- Pridružio: 20 Dec 2009
- Poruke: 1300
- Gde živiš: u kanalizaciji sa Nindza Kornjacama
|
kljift ::archer ::....trebao si i ti lepo u cargo prostor kad nikog ne gleda,a i tada je bilo slabije obezbedjenje na aerodromima i eto nama kanadskog kljifta!
Nije smešno.
sad nije da si to uradio mozda bi i bilo!
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 03 Dec 2010 00:10
|
offline
- kljift
- Legendarni građanin
- Pridružio: 11 Okt 2009
- Poruke: 7399
|
archer ::kljift ::archer ::....trebao si i ti lepo u cargo prostor kad nikog ne gleda,a i tada je bilo slabije obezbedjenje na aerodromima i eto nama kanadskog kljifta!
Nije smešno.
sad nije da si to uradio mozda bi i bilo!
Šta je tebe sprečavalo?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 03 Dec 2010 07:26
|
offline
- Sale

- Elitni građanin
- Pridružio: 30 Jul 2010
- Poruke: 1674
- Gde živiš: Z-moon
|
easy ::... da ne mogu da čestitam rođendan ljudima koje ne poznajem, ili, u prenesenom značenju, ljudima čije postove nisam čitao. Nekako mi deluje protokolarno, proforma...
... isti slučaj.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 04 Dec 2010 00:06
|
offline
- archer

- Super građanin
- Pridružio: 20 Dec 2009
- Poruke: 1300
- Gde živiš: u kanalizaciji sa Nindza Kornjacama
|
kljift ::archer ::kljift ::archer ::....trebao si i ti lepo u cargo prostor kad nikog ne gleda,a i tada je bilo slabije obezbedjenje na aerodromima i eto nama kanadskog kljifta!
Nije smešno.
sad nije da si to uradio mozda bi i bilo!
Šta je tebe sprečavalo?
Mali mi bio taj cargo-prostor u avionu.......a i hladno je!
Sale ::easy ::... da ne mogu da čestitam rođendan ljudima koje ne poznajem, ili, u prenesenom značenju, ljudima čije postove nisam čitao. Nekako mi deluje protokolarno, proforma...
... isti slučaj.
I ja isto.Nekako mi ne ide.
Dopuna: 04 Dec 2010 0:06
....istina je da gledam ovaj klip po stoti put i placem
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 04 Dec 2010 16:39
|
offline
- Lieutenant

- Super građanin
- Pridružio: 29 Maj 2009
- Poruke: 1089
- Gde živiš: Beograd
|
....da ne znam sta se ovde desilo
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 04 Dec 2010 20:15
|
offline
- archer

- Super građanin
- Pridružio: 20 Dec 2009
- Poruke: 1300
- Gde živiš: u kanalizaciji sa Nindza Kornjacama
|
Lieutenant ::....da ne znam sta se ovde desilo
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
.....da se desila fotomontaza!
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 04 Dec 2010 21:03
|
offline
- kljift
- Legendarni građanin
- Pridružio: 11 Okt 2009
- Poruke: 7399
|
lacko ::Lieutenant ::....da ne znam sta se ovde desilo
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
kako ne znas? pa cak noris je izleteo avionom iz vode,jer tako kljift?
I proglasio vanredno stanje u nekoliko opština.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 04 Dec 2010 21:40
|
offline
- Lieutenant

- Super građanin
- Pridružio: 29 Maj 2009
- Poruke: 1089
- Gde živiš: Beograd
|
....da sam pazljivije pogledao snimak i sad se jasno vidi da je foto montaza
|
|
|
|
|
|
|
|