Istina je ...

55

Istina je ...

offline
  • Pridružio: 20 Dec 2009
  • Poruke: 1300
  • Gde živiš: u kanalizaciji sa Nindza Kornjacama

kljift ::archer ::....trebao si i ti lepo u cargo prostor kad nikog ne gleda,a i tada je bilo slabije obezbedjenje na aerodromima i eto nama kanadskog kljifta!

Nije smešno.



sad nije da si to uradio mozda bi i bilo!



offline
  • kljift 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Okt 2009
  • Poruke: 7399

archer ::kljift ::archer ::....trebao si i ti lepo u cargo prostor kad nikog ne gleda,a i tada je bilo slabije obezbedjenje na aerodromima i eto nama kanadskog kljifta!

Nije smešno.



sad nije da si to uradio mozda bi i bilo!


Šta je tebe sprečavalo?



offline
  • Sale  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 1674
  • Gde živiš: Z-moon

easy ::... da ne mogu da čestitam rođendan ljudima koje ne poznajem, ili, u prenesenom značenju, ljudima čije postove nisam čitao. Nekako mi deluje protokolarno, proforma...
... isti slučaj.

offline
  • Pridružio: 20 Dec 2009
  • Poruke: 1300
  • Gde živiš: u kanalizaciji sa Nindza Kornjacama

kljift ::archer ::kljift ::archer ::....trebao si i ti lepo u cargo prostor kad nikog ne gleda,a i tada je bilo slabije obezbedjenje na aerodromima i eto nama kanadskog kljifta!

Nije smešno.



sad nije da si to uradio mozda bi i bilo!


Šta je tebe sprečavalo?


Mali mi bio taj cargo-prostor u avionu.......a i hladno je!

Sale ::easy ::... da ne mogu da čestitam rođendan ljudima koje ne poznajem, ili, u prenesenom značenju, ljudima čije postove nisam čitao. Nekako mi deluje protokolarno, proforma...
... isti slučaj.


I ja isto.Nekako mi ne ide.

Dopuna: 04 Dec 2010 0:06

....istina je da gledam ovaj klip po stoti put i placem
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Mr. Green

offline
  • Pridružio: 29 Maj 2009
  • Poruke: 1089
  • Gde živiš: Beograd

....da ne znam sta se ovde desilo Shocked
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • lacko  Male
  • Super građanin
  • doktor medicine
  • Pridružio: 10 Sep 2009
  • Poruke: 1493
  • Gde živiš: nis

Lieutenant ::....da ne znam sta se ovde desilo Shocked
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

kako ne znas? pa cak noris je izleteo avionom iz vode,jer tako kljift? Wink

offline
  • Pridružio: 20 Dec 2009
  • Poruke: 1300
  • Gde živiš: u kanalizaciji sa Nindza Kornjacama

Lieutenant ::....da ne znam sta se ovde desilo Shocked
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



.....da se desila fotomontaza!

offline
  • kljift 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Okt 2009
  • Poruke: 7399

lacko ::Lieutenant ::....da ne znam sta se ovde desilo Shocked
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

kako ne znas? pa cak noris je izleteo avionom iz vode,jer tako kljift? Wink


I proglasio vanredno stanje u nekoliko opština.

offline
  • Pridružio: 29 Maj 2009
  • Poruke: 1089
  • Gde živiš: Beograd

....da sam pazljivije pogledao snimak i sad se jasno vidi da je foto montaza Smile

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 765
  • Gde živiš: Smederevo, Andor,svratim ponekad

...da je Nole razbio crnju

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1023 korisnika na forumu :: 13 registrovanih, 1 sakriven i 1009 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 4thFlavian, amaterSRB, Andy, Baždaranac, knutveliki, Komanca, Kriglord, Naj-Turs, ruger357, Saša31LPB, Shilok, Stevan Visoki, zlaya011