Miroslav Lazanski

19

Miroslav Lazanski

offline
  • Pridružio: 20 Feb 2011
  • Poruke: 483



"...kakva divna raketa, pa to je nešto najlepše što smo imali prilike da vidimo....." - profesor u jednoj Lazinoj emisiji...



offline
  • Ulični Alhemičar
  • Pridružio: 20 Jan 2012
  • Poruke: 138
  • Gde živiš: Kuba

Sada je u S. Koreji već 09.02.2018 ima li kakvog izvješća od Laze sa parade?



offline
  • Pridružio: 17 Feb 2016
  • Poruke: 1547

Pretpostavljam u sutrašnjem broju Politike.
Već nekoliko dana šalje tekstove iz DNRK, ovo je današnji.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • boksi  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2008
  • Poruke: 8014

Sa sajkacom na paradi u Koreji Mr. Green


offline
  • Pridružio: 17 Feb 2016
  • Poruke: 1547

Vesti o Lazanskom iz DNRK.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • dekir 
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 28 Apr 2016
  • Poruke: 382

kakav slihtarski tekst od ,,Laze"
sve je super, svi lepo obuceni i nasmejani, Pjongjang je po izgledu u rangu sa Dubaijem...
kao sto rece , on zna da oni prate njegov novinarski rad preko ambasada u Sofiji i Budimpesti.
Sta ocekuje da dobije od njih sa ovim ulizivanjem nije mi jasno.
Doduse u skladu je sa njegovim obozavanjem svih diktatora samo ako su protiv SAD

offline
  • Zidam zgrade i fasade .......... I armiram, betoniram. Utovaram, istovaram i nikad se ne odmaram
  • Pridružio: 14 Dec 2005
  • Poruke: 28422
  • Gde živiš: Na istoj adresi ali promenih četiri države

После боравка у Северној Кореји, „На нишану Мирослава Лазанског“


offline
  • boksi  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2008
  • Poruke: 8014

offline
  • Pridružio: 08 Feb 2006
  • Poruke: 3056

Evo ga i na Prvoj, iz nekog razloga je dobio vreme da u vestima širi lepšu sliku o S. Koreji - nema nezaposlenih, nema gladnih, sve je super... tipično.

offline
  • Pridružio: 05 Dec 2012
  • Poruke: 616
  • Gde živiš: Evropska Kolumbija

kuntalo ::Evo ga i na Prvoj, iz nekog razloga je dobio vreme da u vestima širi lepšu sliku o S. Koreji - nema nezaposlenih, nema gladnih, sve je super... tipično.

prokleta jerina 1,2 Laughing

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1306 korisnika na forumu :: 58 registrovanih, 4 sakrivenih i 1244 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 10x10.9, advokat84, aleksandar11332, Apok, batana, BB, blankspace, C-Gun, cifra, Cigi, deki1001, Demi87, Djota1, Doc, DS01, dushan, glados, Gradjanin, Insan, Jeremija98, kaisarevic1, Kajzer Soze, kozhedub, Kruger, kunktator, Leteća Krofna, lord sir giga, Marko Marković, mercedesamg, Michellefromrezistance, milenko crazy north, MILO-VAN, Mićko, mladen.zovko, mnn2, nebidrag, Nikoletina Bursac, nobutado, OKT, Posmatrac77OKB, Putnik22, Radoslava, royst33, ruma, Savantije, savuni, Seeker, Sharpshooter, Soslan, synergia, tomo2, Topaz9, Tvrtko I, Vanderx, vathra, Velizar Laro, Vlada76, Vojkan Petrovic