Nabavka novih visenamenskih aviona za RV i PVO vojske Srbije

283

Nabavka novih visenamenskih aviona za RV i PVO vojske Srbije

offline
  • Pridružio: 17 Maj 2008
  • Poruke: 13026
  • Gde živiš: Srbija

Pa zamisli kakve bi mi tek mogli imati problema sa EF kad austrijanci imaju ovakve kakve sada imaju !



offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

vlada78 ::Pa zamisli kakve bi mi tek mogli imati problema sa EF kad austrijanci imaju ovakve kakve sada imaju !
upravo tako ,kad su njima tako nesto podvalili sta bi tek nama? Mr. Green



offline
  • Pridružio: 23 Dec 2006
  • Poruke: 12669

@stegonosa

Nece zapad da proda Kinezima svoju najbolju tehnologiju. Unapredjeni J-10 vrlo verovatno ce koristiti domacu pamet ili mozda rusku Wink

offline
  • celik 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 08 Maj 2010
  • Poruke: 1714

Proverena informacija:
Kupujemo 16 komada Su-30, pored toga 24 kom. YF-17. Modernizuju se svi galebovi na nivo G4M- francuska elektronika, svi orlovi se remontuju, s tendencijom modernizacije na slicnom nivou, PVO dobija nove s... , e i onda sam se probudio!!? Crying or Very sad

offline
  • kljift 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Okt 2009
  • Poruke: 7400

celik ::Proverena informacija:
Kupujemo 16 komada Su-30, pored toga 24 kom. YF-17. Modernizuju se svi galebovi na nivo G4M- francuska elektronika, svi orlovi se remontuju, s tendencijom modernizacije na slicnom nivou, PVO dobija nove s... , e i onda sam se probudio!!? Crying or Very sad


Jesi li bio obliven znojem?

offline
  • celik 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 08 Maj 2010
  • Poruke: 1714

Cini mi se da sam se smeskao dok sam sanjao Smile , a kada sam se probudio doslo mi da ... GUZ - Glavom U Zid

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Za mene je najrealnije moderni MiG-29 - dakle MiG-29M/M2.

EF je papreno skup a i naoruzanje bi bilo dosta siromasno. Mnogo je tu pitanja. Npr. hoce li Ameri da nam prodaju AIM-120B/C-5?

offline
  • kljift 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Okt 2009
  • Poruke: 7400

Ja sam jednom sanjao da nosim akumulatore u akumulatorsku stanicu. Nisam se umorio, čak mi je i prijalo.

offline
  • celik 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 08 Maj 2010
  • Poruke: 1714

@ Zixo

Znas sta, mislim da si verovatno 95% pogodio! Vec se nalaze u naoruzanju i po ko zna koji put ovde receno, iako nisu najzeljenija, oni su najrealnija opcija! Do duse politika je k....!

offline
  • kljift 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Okt 2009
  • Poruke: 7400

zixo ::Za mene je najrealnije moderni MiG-29 - dakle MiG-29M/M2.

EF je papreno skup a i naoruzanje bi bilo dosta siromasno. Mnogo je tu pitanja. Npr. hoce li Ameri da nam prodaju AIM-120B/C-5?


To se više na proizvodi.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1234 korisnika na forumu :: 83 registrovanih, 6 sakrivenih i 1145 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, abramac, Avalon015, Ba4e, bojank, bojcistv, Borski1977, BOXRR, bukefal, chichabg, Clouseau, Cvijo_ue, Dekanovic, deks, Denaya, DonRumataEstorski, Draganeli, dukajov, dule10savic, dulleo, dusan.l, dushan, Džekson, Electron, frankavoort, Hans Gajger, igorkozar83, Ir, ivan979, JOntra, KimiMR, kozhedub, krasta, Kvaka22, Lance Guest, Lep1na, limeni, ljiljak, Lucije Kvint, LUDI, MarijaC84, marsovac 2, mačković, mercedesamg, MIKI63, Milan A. Nikolic, milanpb, Miler88, Milovan Dinic, milutin134, nemkea71, nenad81, nevjerna beba, nixos, ObelixSRB, OKT, paja69, pajcex026, Parker, pein, pfc74, Piani Jazzer, raptorsi, Ray1973, Saša1989, sistem22, skok, Smiljkovich, spalev, Srky Boy, stagezin, stokssone, Tafocus, tomo2, Tumansky, Ulzana, v82, vathra, vladom6, vrgudinac, Zavulon, ZetaMan, ZlatniRez