Nasi vojni avioni negde iznad nas

118

Nasi vojni avioni negde iznad nas

offline
  • Pridružio: 30 Okt 2007
  • Poruke: 994

Sto je sada ova 8ca na Bataji.Nije valjda da su u Nisu dve samo
Sale taj beli je ustvari sivi nego je izbledeo



offline
  • madza 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 27 Nov 2010
  • Poruke: 1517

Upravo proletese tri g-4, nisko,mnogo nisko iznad Pazove. Kao da nesto vezbaju. Ima i onih brzih sto bi rekli oni sa tornja.



offline
  • Sale  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 1674
  • Gde živiš: Z-moon

Kaže mi kolega sa posla da je pre oko sat vremena 29-ka imala "tačku" iznad Batajnice.

offline
  • madza 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 27 Nov 2010
  • Poruke: 1517

Iznad, N.Pazove sto bi se reklo celo jutro-Ludo burazere.

offline
  • sezan  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 29 Dec 2008
  • Poruke: 3123
  • Gde živiš: Kragujevac

Pandurski UH Kragujevac...

offline
  • Pridružio: 30 Avg 2009
  • Poruke: 334
  • Gde živiš: Bečkerek

danas oko 13 h u okolini Zrenjanina cini mi se da je bila Lasta ali nisam siguran,nisam na vreme opazio

offline
  • Pridružio: 16 Feb 2008
  • Poruke: 388
  • Gde živiš: kragujevac

Orlovi od jutros grme nad Kragujevcom.

offline
  • Sale  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 1674
  • Gde živiš: Z-moon

Par dva'es kečeva punim gasom iz Batajnice preko Dunava...

Dopuna: 11 Maj 2011 12:09

3 x G4 u formaciji, posle njih par 29-ki...
Šteta što ne radim u N.Pazovi!

Dopuna: 11 Maj 2011 12:15

Dogfajt!!!

offline
  • Pridružio: 30 Jun 2007
  • Poruke: 6375
  • Gde živiš: Novi Sad, severoistočna Srbija

Па не бих се баш могло назвати "Догфајтом" Cool

offline
  • Sale  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 1674
  • Gde živiš: Z-moon

Question
Što ne bi, imenjače?

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 835 korisnika na forumu :: 65 registrovanih, 4 sakrivenih i 766 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Apok, Arsenije, Automaticar, awathorn, bakovaca, BlackGeorge1804, Bubili, cenejac111, DejanSt, DonRumataEstorski, Dovla 1980, Drugsparrow, feanor, Georgius, Giskard, Glavonja049, goran.vvv, Goxy1, GrammaticalAnalysis, Igor Antonic, Ikica977, ikson, ILGromovnik, IQ116, istina, ivan979, Kvazar, kybonacci, larix, m94j, mainstream, Mihailo Gazdić, mikhailo, Miler88, Miletić Zoran, milos.cbr, mm1811, nebidrag, nenomir, nerislav2025, pein, promajauglavi, Pururin, royst33, sale3811, sasics, scimitar19, sevenino, shiro, shone34, sickmouse, Sir Budimir, sosko, StalniPromatrač, Stoilkovic, Superastro, Tumansky, Tvrtko I, uruk, Velizar Laro, Viceroy, VJ, Vlada78, zajcev1, zule2