Nasi vojni avioni negde iznad nas

247

Nasi vojni avioni negde iznad nas

offline
  • alchemy
  • Pridružio: 06 Jul 2009
  • Poruke: 5597
  • Gde živiš: Novi Sad

Јуче сам у лабораторији на факсу чуо сам Г-2 који је прашио изнад Дунава и Тврђаве....Никаког пропелерца нисам чуо Smile



offline
  • Pridružio: 11 Avg 2011
  • Poruke: 56

Ja sam ih video iznad Borce.Leteli ka Bg.



offline
  • gloyer  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 23 Feb 2007
  • Poruke: 3761
  • Gde živiš: Banat

Georgius ::Јуче сам у лабораторији на факсу чуо сам Г-2 који је прашио изнад Дунава и Тврђаве....Никаког пропелерца нисам чуо Smile

Ovoga?

offline
  • alchemy
  • Pridružio: 06 Jul 2009
  • Poruke: 5597
  • Gde živiš: Novi Sad

Не, био је онај из stars-a.

оваки један : [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Mačak
  • Zavarivač
  • Pridružio: 30 Dec 2011
  • Poruke: 2591
  • Gde živiš: Čačak

Zaboravio sam juče da napišem , neverovatan prizor juče oko podne iznad brda LJubića gde Tanasko RAZBI TURKE , krilo uz krilo ,, četiri orla" kao Striznji iznad Batajnice, mnogo lepa slika , samo što nisu bili dugo u vidokrugu , skrenuli su prema Preljini ....

offline
  • nebkv 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 30 Mar 2007
  • Poruke: 3545

Bila su dva Orla i dva G4 Wink

offline
  • Mačak
  • Zavarivač
  • Pridružio: 30 Dec 2011
  • Poruke: 2591
  • Gde živiš: Čačak

Upravo se čuje iznad Čačka , mislm da je G-4 . odlete prema Ladjevcima .
Evo ga opet .

offline
  • nebkv 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 30 Mar 2007
  • Poruke: 3545

Kombinovano nocno letenje Wink

offline
  • Sale  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 1674
  • Gde živiš: Z-moon

2nebkv
Šta znači "kombinovano"?

offline
  • nebkv 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 30 Mar 2007
  • Poruke: 3545

Leteli su i Orlovi

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 827 korisnika na forumu :: 99 registrovanih, 6 sakrivenih i 722 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, 6.5lapua, airsuba, Aleksa 3215, alternator, AMX72, Andrija357, Bgorando, BlekMen, Bosnjo, BOXRR, CCCP, Clouseau, darkojbn, Deki Duga Devetka, Demi87, DENIRO, desmeki, Despot1, djboj, Djokislav, DonRumataEstorski, Dorcolac, Dragon Order, dule10savic, dulleo, dusanobr, Džekson, ekser222, expanse, Ezbuck, Flanker-G, FULCRUM1389, goran.vvv, Great White, Grebostrek, Istman, Ivan Campo, ivan1973, Jager715510, jarovitt, Jeremiah, Johny Sack, JOntra, K a s p e r, kikisp, kljift, Kole1975, komenski, Lance Guest, LeGrandCharles, LostInSpaceandTime, M1los, MarijaC84, Marko Marković, Md84, Medojed, mercedesamg, MILO-VAN, MilosKop, miso2709, Mićko, Moldovan, Nemanja.M, nenad81, nikoladim, Ns1975, nuke92, OgnjenMitric, Oklopnjak, orfanel, Petar25, RJ, rovac, S94, saki80, Shinobi, sovanova95, Srky Boy, srđan, Stefan M, stefan95, stegonosa, SympathyForTheDevil, Tastatura ratnik, Tihi86, Tvrtko I, vaci, Vatreni Zmaj, VJ, vjetar, Vlad000, Vlada78, vladaa012, vpetrovic, vrgudinac, vuk77, vuksa72, Zorge