Nasi vojni avioni negde iznad nas

402

Nasi vojni avioni negde iznad nas

offline
  • Sale  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 1674
  • Gde živiš: Z-moon

^



offline
  • Pridružio: 04 Feb 2011
  • Poruke: 177

Napisano: 19 Maj 2014 16:36

Baš taj Smile Biće klip kasnije.
Sada je prošao još jedan, preko Borče, Višnjice pa okret ka jugu.

Dopuna: 19 Maj 2014 17:20

Evo još jedan istom rutom



offline
  • zox-ni 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 23 Maj 2011
  • Poruke: 28
  • Gde živiš: Nis

Napisano: 19 Maj 2014 19:52

Pre 5 min IL 76,sleteo u Nis,vraca se oko 22h,nezvanicno...

Dopuna: 19 Maj 2014 22:28

Oko 23,sada zvanicno...

Dopuna: 19 Maj 2014 23:09

Ode tacno u 23 Smile

offline
  • Pridružio: 21 Jul 2008
  • Poruke: 10454

Koliko puta je tacno dolazio IL-76 kod nas? Very Happy

offline
  • aleksa 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 05 Okt 2011
  • Poruke: 7

Treći ruski avion koji nosi humanitarnu pomoć sleteo večeras na Aerodrom Niš Konstantin Veliki (četvrti u Srbiji)

Snimak sletanja:

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Sale  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 1674
  • Gde živiš: Z-moon

Malopre dva Mi8 prema Pančevu, pre toga je leteo G4.

offline
  • Pridružio: 28 Jan 2011
  • Poruke: 178

leti 29-ka

offline
  • Nebojša
  • prodavac magle u penziji
  • Pridružio: 23 Maj 2012
  • Poruke: 2913
  • Gde živiš: Niš bre

Malopre Mi-8 nisko sa istoka na a.Niš.

offline
  • Pridružio: 13 Sep 2011
  • Poruke: 35

3 Mi-8/Mi-17 u formaciji iznad Nisa. Nisam siguran da li su nasi. Very Happy

offline
  • zox-ni 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 23 Maj 2011
  • Poruke: 28
  • Gde živiš: Nis

Napisano: 21 Maj 2014 15:40

Junaci su stigli u Nis,
3 mi-8,u formaciji nisko preletese preko grada pa jedan za drugim sletese u maticnu bazu...Momci hvala vam na uspesno obavljenom zadatku Smile

Dopuna: 21 Maj 2014 16:36

Upravo je sleteo i Il 76 Smile

Dopuna: 21 Maj 2014 16:37

I jedan kamov 32,kao prava ruska baza Smile

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 7551 korisnika na forumu :: 75 registrovanih, 11 sakrivenih i 7465 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., ArmFPGA, Arsenije, awathorn, baltazar01, bojank, bojanM84, cenejac111, Ciri1994, Cirkon, cuvarkuca, d.arsenal321, DeerHunter, dekan.m, Demi87, Despot Đurađ, Dimitrise93, djordjemiklusev, drale12, Feller, Foxdie, gost321, goxin, Hans Gajger, Hitri, Ivoo, jaeger, Jester, jodzula, jon istvan, JOntra, Jozo74, KizJ, Konda, kunktator, ladro, littlebunny, mackenzie, maxim_von_burdengate, mačković, mercedesamg, Milan A. Nikolic, milanpetkovicv, Milo97, Milometer, Moldovan, monomah, MrG, Nikolajevic, nikolapetkovic, niksa517, panzerwaffe, peho_atropin, Permaldar, Promising0, Remain, Remarqe, RiV, royst33, Sale0501, Siti2, Sky diver 29, sony771, Srki98, ss10, StankoVrankovic, strn, Tanjagre, tomo2, tooooom, v82, Vlad000, Vlajman1957, xAlex2, |_MeD_|