|
Poslao: 03 Apr 2015 11:53
|
offline
- Vladko
- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 14 Apr 2010
- Poruke: 16
|
Napisano: 02 Apr 2015 18:08
Od 16-17:30h, Migovi su lepo gruvali oko Batajnice. Culo lepo se sve do Borce...
Dopuna: 03 Apr 2015 11:53
Sinoc u 21:21h, MIG-29 po laganoj kisici gruvao oko Batajnice, vidjen iz Borce...Jutros oko 10h, AN-26 iznad Borce
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 05 Apr 2015 00:00
|
offline
- sasans23

- Legendarni građanin
- Pridružio: 30 Jun 2007
- Poruke: 6374
- Gde živiš: Novi Sad, severoistočna Srbija
|
Јуче је око 14:50 изнад Батајнице прелетео ЕЦ-135 или 635. Тамне боје, можда тамно зелене, рекао бих једнобојан. Нисам успео приметити неке ознаке.
Летео је из правца Н. Пазове ка Београду, на висини мањој од 200 м.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 05 Apr 2015 10:53
|
offline
- nebkv
- Legendarni građanin
- Pridružio: 30 Mar 2007
- Poruke: 3543
|
To jedino ima neke logike ako ima neke veze sa operacijom "open sky"
U svakom drugom slucaju proletanje takve platforme na toj visini je za debeli znak ?
Pre neku godinu je iznad Ladjevaca proleteo mislim Rumunski An 30,doduse na dosta vecoj visini
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 05 Apr 2015 21:54
|
offline
- sasans23

- Legendarni građanin
- Pridružio: 30 Jun 2007
- Poruke: 6374
- Gde živiš: Novi Sad, severoistočna Srbija
|
У сваком случају необичан ваздухоплов изнад војног аеродрома.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 05 Apr 2015 23:51
|
offline
- Sima zna
- Zaslužni građanin
- Pridružio: 06 Nov 2011
- Poruke: 607
|
sasans23 ::Јуче је око 14:50 изнад Батајнице прелетео ЕЦ-135 или 635. Тамне боје, можда тамно зелене, рекао бих једнобојан. Нисам успео приметити неке ознаке.
Летео је из правца Н. Пазове ка Београду, на висини мањој од 200 м.
Ил је нека делегација или наши тестирају па ће да купе једног или пола
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 08 Apr 2015 11:17
|
offline
- Pridružio: 30 Dec 2011
- Poruke: 2591
- Gde živiš: Čačak
|
Mislim da Orao preleće moj kraj , nevidi se od oblaka , ali dobro grmi.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 12 Apr 2015 10:36
|
offline
- At - Pui

- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 30 Dec 2007
- Poruke: 26
|
Gospodi politicarima je izlgeda na Batajnici uprilicen mini aeromiting ovog Vaskrsnjeg dana, na jednom od krila je primecen Miroslav Lazanski, balansira... med i mleko teku...
|
|
|
|
|
|