Nasi vojni avioni negde iznad nas

524

Nasi vojni avioni negde iznad nas

offline
  • zox-ni 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 23 Maj 2011
  • Poruke: 28
  • Gde živiš: Nis

Eh Marko kad bi mogo da ti javim ja ih jos vidim sa Jastrebca kada pocnu da se spustaju Smile



offline
  • Pridružio: 04 Feb 2011
  • Poruke: 177

Pre 10 minuta se vratila Gazela, a upravo sada odoše dva G-4 u paru ka Pančevu.



offline
  • Vladko 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 14 Apr 2010
  • Poruke: 16

"Nesto" bucno ode ka Pancevu,moguce da je G-4, verovatno ce produziti za Nis. Very Happy

offline
  • zox-ni 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 23 Maj 2011
  • Poruke: 28
  • Gde živiš: Nis

Napisano: 13 Maj 2015 18:41

Cekamo ih Very Happy

Dopuna: 13 Maj 2015 18:54

Pretekao ih je mig 29 Smile

Dopuna: 13 Maj 2015 19:16

G4 izgleda skrenuo sa kursa za lyni

offline
  • Vladko 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 14 Apr 2010
  • Poruke: 16

MIG-29, bas visoko iznad Borce, ode ka Pancevu.

offline
  • zox-ni 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 23 Maj 2011
  • Poruke: 28
  • Gde živiš: Nis

Napisano: 13 Maj 2015 20:28

Evo ga lepotan i ovde pre 5 min preleteo preko piste i grada Smile

Dopuna: 13 Maj 2015 21:58

Jos jednom pre 3 min Smile

offline
  • nebkv 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 30 Mar 2007
  • Poruke: 3542

21ica brz prelet pa ostro u penjanje iznad Ladjevaca danas posle podne Smile

offline
  • Pridružio: 28 Jan 2011
  • Poruke: 178

sta je sa orlovima nebkv,otvoreni dan Ladjevci 6.6,Deki rece onomad u Preljini

offline
  • nebkv 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 30 Mar 2007
  • Poruke: 3542

Koliko primecujem od kako se malo razletela LA LBA na oba aerodroma proredila zadnjih mesec-dva,i to nije prvi put.Dali je slucajnost ne znam
Pa kad se prelista ovde tema vidi se da su G4 leteli "na kasicicu" a o Orlovima da ne govorim tako da sam skeptican po pitanju nekog letackog programa za otvoren dan
Mada je moguce da Vasiljevic odradi neki solo nastup

offline
  • zox-ni 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 23 Maj 2011
  • Poruke: 28
  • Gde živiš: Nis

Ma ja sam gotovo siguran da ce leteti Orlovi i G4 a nadam se da ce i dici dezurnu paru ako budu raspolozeni da odrade koji brisanjac a vrlo je moguce...
Nebkv sve zaboravim da te pitam a znam da kolko-tolko pratis aktivnosti na Ladjevcima pa da te upitam da li se secas kada su Tigrovi poslednji put imali nocno letenje? Ja mislim veoma davno mozda i vise od godinu dana!?

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1023 korisnika na forumu :: 112 registrovanih, 9 sakrivenih i 902 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, 33 bren, 9191vs, A.R.Chafee.Jr., Alen1987, alex71, ALFASPORTIVO, Antoni S, Apok, Arsenije, Avalon015, b_z_b, Banovo Brdo, bojankrstc, bojanM84, bokicacar, boromir, branko7, bukefal, C-Gun, celt, cenejac111, Ciri1994, Coabelgrade, CrazyDiablo, Dare, Darth Wader, DeerHunter, dekiz, Denaya, Despot Đurađ, Dimitrise93, Djokislav, Djota1, doktor1964, Dzuki, ekser222, ElGenius, esko_hz, Gitzherai, GORDI, Grebostrek, HogarStrashni, Ivan Campo, IvanMiletic, Jester, Jomini, K-1A, kaisarevic1, kaput21, Khaless, Kole1975, kybonacci, Lucije Kvint, marec, Marko Marković, max power, maxim_von_burdengate, Mi lao shu, miki69, milenko crazy north, Miler88, milivoje_vatrogasac, mm1811, Natuzzi, Nele79, nikolapetkovic, niksa517, nixos, nnovakis, opt1, ozzy, partyzan, pein, Permaldar, Pero, Piicoki, Pilence, Pilot-1, Prečanin30, Prle90, radovanstojkov023, RD84, rodoljub, royst33, S2M, sabros, Sale0501, sap, Sharpshooter, sickmouse, Sirius, Siti2, Solunac na steroidima, stingD, Stoilkovic, Tafocus, TBoy, Tribal, Tvrtko I, UAV operator, vaci, Valter071, Velizar Laro, VJ, vjetar, vobo, Vrač, vrgudinac, |_MeD_|, 79693, 800077