Nasi vojni avioni negde iznad nas

75

Nasi vojni avioni negde iznad nas

offline
  • Pridružio: 17 Maj 2008
  • Poruke: 13026
  • Gde živiš: Srbija

Ajoj mene lika, hvala Dordje-no-1 !



offline
  • Sale  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 1674
  • Gde živiš: Z-moon

Boba-No1 ::Sale ::Mislim da je i danas leteo 29, poletanje oko pola 10.

Nije.


Tja, počelo je da mi se priviđa...

Dopuna: 02 Dec 2010 11:56

Pošto ne postoji tema "Naše vojne letelice negde oko nas" ova fotka od danas (Autoput Bg-Šid, kod B.kose) ide u ovu temu. Cool



offline
  • Pridružio: 30 Okt 2007
  • Poruke: 994

mislim da je ova iz Nisa

offline
  • Sale  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 1674
  • Gde živiš: Z-moon

Iz pravca Batajnice se čuje grmljavina, rekao bih da je 29 u pitanju.
Izgleda mi kao "turiranje" u mestu.
Čekam...

Dopuna: 08 Dec 2010 9:21

Za sada samo G4.

Dopuna: 08 Dec 2010 9:24

Još jedan G4. Confused

Dopuna: 09 Dec 2010 10:11

29-eeeeeeeeeeeettttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dočekao sam!!!
Uzletanje prema Zemunu i levi zaokret preko Dunava ka Borči!!!!

offline
  • Pridružio: 26 Maj 2009
  • Poruke: 2903
  • Gde živiš: Sremski Karlovci, Srbija

Hvala Sale, valjda ce na sever Smile Ziveli

offline
  • Sale  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 1674
  • Gde živiš: Z-moon

Auuuuu, otkad ovo nisam gledao!
Sad je iznad Batajnice, uzletanje pravo u nebo!

Dopuna: 09 Dec 2010 11:47

Verovali, ili ne - izašao sam sa posla i išao do aerodroma da slikam 29!
Slikano telefonom, ne zamerite!

p.s. nema žuto krilo!
Više puta je sletao i poletao iz pravca N.Pazove, mislim da nije ni pipao PSS. Ipak mi je bio daleko da vidim da li je dvosed.

offline
  • Pridružio: 10 Feb 2010
  • Poruke: 3824

Sale svaka čast, odličan "ulov".

offline
  • x9  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 04 Dec 2008
  • Poruke: 1195
  • Gde živiš: Vienna

Ziveli Ziveli Ziveli Ziveli Zaljubljen Zaljubljen Zaljubljen

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Dakle radi se o 301.

offline
  • Pridružio: 03 Sep 2009
  • Poruke: 1670
  • Gde živiš: Zemun

Savaka cast (nad)imenjace.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1713 korisnika na forumu :: 65 registrovanih, 8 sakrivenih i 1640 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: AC-DC, airliners, Asparagus, Bane san, Bo96, Boris BM, bozomotika, brufen, darionis, dekipg70, deks, dj.ape, dolinalima, DrNeoCortex, Dzoni70, Electron, Georgius, Gitzherai, goran.vvv, gost321, Jablan, Jaz, Kajzer Soze, king111, Lep1na, Lieutenant, Marko Marković, mercedesamg, miki kv, milanpb, milenko crazy north, milos.cbr, MiroslavD, misa2, mnn2, muaddib, naki011, nebidrag, nenad81, nisamBot, oddsock, OKT, Paklenica, Panter, Pekman, Piani Jazzer, Ray1973, repac, savuni, Semberija, Shinobi, Sirius, skok, Smiljkovich, sspp, synergia, Trimi68, Vatreni Zmaj, VBoss, vlado_pg, Vojkan Petrovic, W123, Yugol33, ZlatniRez, Zoca