Nasi vojni avioni negde iznad nas

96

Nasi vojni avioni negde iznad nas

offline
  • Sale  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 1674
  • Gde živiš: Z-moon

Lete i 21 i 29.



offline
  • Pridružio: 26 Maj 2009
  • Poruke: 2903
  • Gde živiš: Sremski Karlovci, Srbija

Pre 10min 29ka, a upravo, u niskom letu, Mi-8 367 Very Happy



offline
  • Sale  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 1674
  • Gde živiš: Z-moon

U vazduhu su dve 29-ke, ali nisu u paru.

online
  • Pridružio: 17 Maj 2008
  • Poruke: 13026
  • Gde živiš: Srbija

Pa daj bre ljudi snimite i po neki snimak, a ne samo suva prica.

offline
  • Sale  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 1674
  • Gde živiš: Z-moon

Pa, ja sam i kačio poneku fotku, ostali ni makac. Very Happy
Usput, ovi u firmi me malo čudno gledaju kad se šunjam sa foto-aparatom i dvogledom. Verovatno misle da lovim parove koji se pipkaju po kolima oko firme, a da mi je ljubav prema avionima samo maska! Mr. Green

online
  • Pridružio: 17 Maj 2008
  • Poruke: 13026
  • Gde živiš: Srbija

Sale ::Pa, ja sam i kačio poneku fotku, ostali ni makac. Very Happy

Jesi Sale i hvala ti, nisam mislio direktno na tebe nego uopste na sve nas.

Citat:Usput, ovi u firmi me malo čudno gledaju kad se šunjam sa foto-aparatom i dvogledom. Verovatno misle da lovim parove koji se pipkaju po kolima oko firme, a da mi je ljubav prema avionima samo maska! Mr. Green

Laughing

offline
  • Sale  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 1674
  • Gde živiš: Z-moon

Što me ne ispravi neko oko šeme bojenja za 29-ku?

Jel se razlikuju šeme bojenja 101, 102, 108 i 301 i u čemu?
Znam da ima tema o tome, znam da ima i fotki, ali evo sat i po' kopam po temi o 29 i izgubio sam živce a nisam našao.
Sigurno neko to ima "u rukavu"...

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33452

Sale ::Što me ne ispravi neko oko šeme bojenja za 29-ku?

Jel se razlikuju šeme bojenja 101, 102, 108 i 301 i u čemu?
Znam da ima tema o tome, znam da ima i fotki, ali evo sat i po' kopam po temi o 29 i izgubio sam živce a nisam našao.
Sigurno neko to ima "u rukavu"...


Bolje da neznas

offline
  • Pridružio: 10 Feb 2009
  • Poruke: 74

Da li avijacija leti danas u znak obeležavanja početka bombardovanja '99? U 12:10 se u Subotici čuo "zvuk" nisam baš stručan, ali bio je ili 21 ili 29, brzo, nisko, glasno... Bio sam zaklonjen zgradama i drvećem pa nisam video ništa..

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33452

Redovno letenje i bas raduje da lete ovoliko. Grmi svaki dan. Sad sam bio napolju i video keceve...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1072 korisnika na forumu :: 59 registrovanih, 7 sakrivenih i 1006 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Arsenije, bigbear, blatruc82, bojcistv, boxbole, bozzo27, bpvl, Bubimir, celt, dankisha, darkkran, Dekanovic, Djokislav, djonsule, DragoslavS, dukajov, Džekson, gajasvi, Glavonja049, Jonbonjovi, JOntra, Kalem, Lux11, Milometer, Misterrno, Moldovan, moldway, MountAndBlade, neko_drugi, nesa1962, Nikolajevic, nikolakgbikola, nisamBot, Nole, OKT, Orc, Oscar, raketaš, raptorsi, raso76, sale76, Shinobi, skok, SpaDej, Srdjan46, stagezin, synergia, tm, Tvrtko I, vathra, Vatreni Zmaj, VekiJ, VJ, Vlada78, vladom6, vladulns, wulfy, Zmajac, zziko