Nasi vojni avioni negde iznad nas

771

Nasi vojni avioni negde iznad nas

offline
  • Pridružio: 01 Dec 2009
  • Poruke: 2454
  • Gde živiš: Borca Sebes gde obicno .......

danas bas lete ovi nazi mizziii



offline
  • Nebojša
  • prodavac magle u penziji
  • Pridružio: 23 Maj 2012
  • Poruke: 2912
  • Gde živiš: Niš bre

Orlić malo šparta iznad Niš.



offline
  • indja 
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 15 Apr 2013
  • Poruke: 372
  • Gde živiš: Munze

Upravo se cuju mlaznjaci batajnicki, iznad Zmuna.

offline
  • Pridružio: 10 Dec 2012
  • Poruke: 0

doktor1964 ::Orlić malo šparta iznad Niš.
A Boga mi i 2

offline
  • Pridružio: 26 Maj 2010
  • Poruke: 1418
  • Gde živiš: Ajvar city

Е тај орлић ми управо прозвиждао изнад главе. Скратио ми живот за 10 година. Летео је толико ниско да сам мислио да пада.

offline
  • Pridružio: 30 Avg 2011
  • Poruke: 757

offline
  • Pridružio: 31 Okt 2018
  • Poruke: 69

Поред ове три газеле и два Бел хеликоптера су била, газеле у новим бојама у ниском налету у два наврата

offline
  • Pridružio: 30 Avg 2011
  • Poruke: 757

Uslikao sam i ta dva ali je daleko i mutno Smile

offline
  • Pridružio: 20 Mar 2012
  • Poruke: 158
  • Gde živiš: Nis

Slike od juce, Nis

Prelet iznad aerodroma kurs ~300, juzni krug pa sletanje (nakon slike)


Na tam'


Na 'vamo


Nije vojni, al' mi simpaticno. Jastrebac iza.

offline
  • Pridružio: 10 Dec 2012
  • Poruke: 0

Danas oko 14h nisko iz pravca Jastrepca, preko Niša Mig -29

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 910 korisnika na forumu :: 23 registrovanih, 4 sakrivenih i 883 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., aleksmajstor, Asparagus, hyla, Istman, Jaz, jon istvan, JOntra, maksi007, mikhailo, Milan 84, Milometer, mnn2, Mzee, nenad81, ruma, spot4chulle, Stevan Visoki, taomaster, tritonus, uruk, Vozd0714, Zorge