|
|
|
Poslao: 21 Maj 2019 16:29
|
offline
- doktor1964

- Legendarni građanin
- Nebojša
- prodavac magle u penziji
- Pridružio: 23 Maj 2012
- Poruke: 2912
- Gde živiš: Niš bre
|
Orlić malo šparta iznad Niš.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 21 Maj 2019 16:34
|
offline
- Pridružio: 15 Apr 2013
- Poruke: 372
- Gde živiš: Munze
|
Upravo se cuju mlaznjaci batajnicki, iznad Zmuna.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 21 Maj 2019 18:08
|
offline
- Profica

- Super građanin
- Pridružio: 26 Maj 2010
- Poruke: 1418
- Gde živiš: Ajvar city
|
Е тај орлић ми управо прозвиждао изнад главе. Скратио ми живот за 10 година. Летео је толико ниско да сам мислио да пада.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 21 Maj 2019 19:15
|
offline
- Pridružio: 31 Okt 2018
- Poruke: 69
|
Поред ове три газеле и два Бел хеликоптера су била, газеле у новим бојама у ниском налету у два наврата
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 22 Maj 2019 15:44
|
offline
- wolf1

- Građanin
- Pridružio: 20 Mar 2012
- Poruke: 158
- Gde živiš: Nis
|
- 16Ovo se svidja korisnicima: MB120mm, doktor1964, Mixelotti, j22, Vlada78, ssekir75, Mercury, hatman, sasans23, komkom, nuke92, indja, Boris90, Profica, carpbuster, YU-UKI
Registruj se da bi pohvalio/la poruku!
Slike od juce, Nis
Prelet iznad aerodroma kurs ~300, juzni krug pa sletanje (nakon slike)
Na tam'
Na 'vamo
Nije vojni, al' mi simpaticno. Jastrebac iza.
|
|
|
|
|
|
|
|