Nasi vojni avioni negde iznad nas

824

Nasi vojni avioni negde iznad nas

offline
  • Pridružio: 02 Nov 2010
  • Poruke: 949

Pre 10ak min par Orlova u niskom letu nad terenom (ne više od 200-300 metara, lepo su se "provlačili između brda") iznad Belanovice....odoše na jug u smeru Gornjeg Milanovca i verovatno dalje ka Kraljevu.Možda sat-dva pre toga takođe je nešto "grmelo" ali nisam stigao da vidim šta je...



offline
  • Pridružio: 11 Avg 2011
  • Poruke: 56

jutros deda grmeo , bas nisko iznad borce.



offline
  • Nebojša
  • prodavac magle u penziji
  • Pridružio: 23 Maj 2012
  • Poruke: 2912
  • Gde živiš: Niš bre

An-2 zuji iznad Niš.

offline
  • Pridružio: 05 Maj 2020
  • Poruke: 3

Dve orlusine nisko preko Preljine

offline
  • Nebojša
  • prodavac magle u penziji
  • Pridružio: 23 Maj 2012
  • Poruke: 2912
  • Gde živiš: Niš bre

71386 dođe u Niš.

offline
  • Pridružio: 05 Maj 2020
  • Poruke: 3

Napisano: 29 Jul 2020 18:25

Opet dva orla sada iznad Čačka, krilo uz krilo, nisko i polako

Dopuna: 30 Jul 2020 7:06

Gazela pre minut nisko nisko iznad Cacka iz pravca Ovčara ka Kraljevu. Ne pamtim kada je zadji put ovako nisko proletela.

offline
  • Pridružio: 13 Avg 2009
  • Poruke: 152

offline
  • Pridružio: 30 Avg 2009
  • Poruke: 334
  • Gde živiš: Bečkerek

Napisano: 30 Jul 2020 20:20

Upravo nisko iznad Zrenjanina neki od helikoptera

Dopuna: 30 Jul 2020 21:48

Ponovo nisko kod Zrenjanina,neki od helikoptera iz porodice Mil

offline
  • Shomy 
  • Super građanin
  • Pridružio: 04 Jan 2012
  • Poruke: 1412

@Baza
Bravo za breskve, nadam se da su dobro rodile.👌👌

offline
  • Pridružio: 05 Maj 2020
  • Poruke: 3

Juce su se skupili svi u Bataji. H145, 8ica, Orlovi , 35ice. Danas je verovatno neka proslava povodom dana avijacije.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 839 korisnika na forumu :: 7 registrovanih, 0 sakrivenih i 832 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: alberto, Bojan85, cvele130, drimer, Milos82, superwhy, vddutina