Republika Srpska

161

Republika Srpska

online
  • goxin 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 20 Dec 2013
  • Poruke: 8108
  • Gde živiš: Srpsko Sarajevo

Rat nije trebao ni Srbima ni Muskimanima u BiH .
Ono na sta je pristao Karaďzic , pa i ostali da bi na kraju Alija odustao je mnogo manje od R . Srpske danas . Ali ne bi bilo rata ni toliko zle krvi .
( zbog zle krvi necu naoisati kome je jedino odgovarao napisao sam prije par dana na jednoj temi pa je obrisano zbog krsenja pravilnika )

Iskreno ,onda nije trebalo odustati od krnje Jugoslavije., drzi se ideje , proglasi ostale da krse ustavni poredak teroristickim metodama i cepaj , boris se za to.

Pristanes na odustajanje od Jugoslavije , pa ti ga onda jos malo zavuku .
Isto kao sto je na Kosovu ponuđena rezolucija 1244, pa kad se vojska povukla zavukose nam ga momacki .
Pa onda zajednica Srspkih oostina , pristanes a kad treba tvoje da se ispuni jok , to se ne pika .
Pa tako je i u Krajini bilo , daj primirje dogovori , pa kad krajisnicima svezase ruke za tjelo , udri ... dok se ruke odvezu .... pa tako nekoliko puta . ...


Drzis se uvjerenja i gines za to . Vrlo jednostavna matematika .
Isto kada se spominjao treci entitet u BiH .
Ne interesuje nas . Jednostavno . Mi imamo RS , zasto rusiti ?
U toj nestabilnosti bi mi dobili po usima .


Mi nismo nikad nista dobili nekom mudrolijom ili uz lukavstvo , ne znamo mi to . Ali u svjestkoim olujama smo znali da isplivamo...



offline
  • Pridružio: 18 Feb 2013
  • Poruke: 6161

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Од сутра представници Републике Српске не учествују у раду заједничких институција БиХ, поручено је на конференцији за новинаре након одржаног састанка председника свих парламентарних странака са седиштем у Републици Српској поводом најновије одлуке одлазећег високог представника Валентина Инцка у вези са изменама Кривичног закона у БиХ.



online
  • goxin 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 20 Dec 2013
  • Poruke: 8108
  • Gde živiš: Srpsko Sarajevo

Lijepo je sto su slozni stranacki suparnici u RS .
Sa druge strane moraju i da se izjasne da je Visoki predstavnik donio zakon dan nakon izvjestaja nezavisne komisije za Srebrenicu .

Na takav izvjestaj se moze odgovoriti samo argumentima a ne zabranom .

offline
  • Pridružio: 30 Mar 2011
  • Poruke: 2861

sakota79 ::Potopiće je lopovluk (RS). Al boli ih briga, tu je Novi Doboj..ovaj Novi Sad , ili Njemačka. Pa kad sprže RS eto ih ođe i tamo.
Da direktna prozivka za one koji kolo vode u RS.

Ako nije onaj tokom rata, neće ni sada.

offline
  • Pridružio: 06 Feb 2010
  • Poruke: 2475

Rat je dobra "pokrivalica". Nemaju ljudi izbora , haos, laž, muljačina i prođe lopovluk a da se ne vidi. E sad u miru kad se ima gde otići, ne tutnje topovi dok kamioni švercuju... Sad više ljudi ode no što bi poginulo.
Da me neko ne shvati pogrešno, simpatišem bosance ...većinu, rođen sam tamo. Al one druge, bahate, sakrivene iza SrPBstva dok se halave ,....zdravo jako nevolem. Pa dajem sebi za slobodu da umislim da će takvi doći glave RS.

offline
  • Pridružio: 08 Avg 2019
  • Poruke: 7690

A simpatises li Hercegovce?

online
  • Pridružio: 20 Jun 2018
  • Poruke: 2337

Треба посматрати ствари мало шире. Република Српска и Србија су званично и незванично веома повезане. Руководство је скоро па исто.
Зар није боље причати о "нападима на Српску" него о Владимиру Цвијану, Вељи Беливуку и његовим везама, општем здрављу људи у Србији?


П.С. Разни људи се бави овим темама, али ријетко ко помиње здравствени систем, то је одсуство самог у Србији. Мени се чини да је то "најзабрањенија тема"?

offline
  • Pridružio: 30 Mar 2011
  • Poruke: 2861

Tek u ratu se te stvari vide. i priče mnogo brže se šire i bujaju. Samo, kada preživljavaš, neko dođe do vreće brašna da ima šta jesti, a neko do šlepera ulja... Pa ovaj zbog vreće brašna, par konzervi... ćuti dok gleda ovog što preprodaje šleper ulja. I taj što u ratu mutno zaradi, je mnogo moćniji od istog u miru. Ali opet, desilo se i tada, bez obzire na razloge, povode... nešto kao Septrembar 93, kada je taj lopovluk bio plodno tlo da i onaj donji eksplodira i reaguje. Pa je to moglo mnogo više koštati... a tek par godina kasnije.

Istina, odlaze ljudi sada. Odlaaze ne samo zbog lopovluka, lažnog srbovanja... jer da je to glavni razlog, otišli bi odavno. Sada odlaze zato što je mnogo lakše otići. Čak i mnogi sa dobrim platama, pozicijama, imaju kuću/stan... Nije to naš izum. Letonija ulaskom u EU izgubila petinu stanovnika. Pa preko Poljaka, pa sve do Bugura, Rumuna... I zašto ne bi, ako tamo pranjem guzica starima, zarade više mjesečno nego, zvanično, neki od tih profesionalnih patriota na visokom pozicijama. Mada ono što ima lokalni pečat vezano za odlazak, je to kako su prošli oni koji su tokom rata otišli, protjerani... pa završili tamo negdje daleko. A kako oni koji su lokalni pobjednici. Pa onda ti pobjednici otišli da se pridruže pobijeđenima...

offline
  • ruso  Male
  • Elitni građanin
  • sta stignem
  • Pridružio: 08 Avg 2011
  • Poruke: 2023
  • Gde živiš: Republika Srpska

Dodik morao okupiti opoziciju da im objasni da Inzko nabacuje loptu na volej svim politicarima u BiH a i svom OHR-u pravi posao.

offline
  • Pridružio: 18 Feb 2013
  • Poruke: 6161

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Додик о примени Инцкове наметнуте одлуке: МУП ће спречити хапшења грађана Српске

"Полиција Српске је већ добила налог да наше људе штити и брани - шта год то значило. Ако неко покуша да хапси, приводи, полиција Републике Српске ће то спречавати", изричит је Додик.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2446 korisnika na forumu :: 79 registrovanih, 9 sakrivenih i 2358 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 8u47, AK - 230, annon, Bane san, bbrasnjo3, bojan313, cifra, coaaco, d.arsenal321, debeli, DeerHunter, dejanru, Deki Duga Devetka, Demi87, DezurniOperativni, Dimitrise93, djordjemiklusev, djuradj, dzoni19, elenemste, F14_Tom_Cat, Flanker-G, Georgius, goxin, havoc995, Helket, JOntra, KizJ, kolateralnasteta, Konda, kunktator, Laluvr, Litostroton, littlebunny, LjubisaR, maksi007, MIg, miki kv, mikidragi, Miletić Zoran, MiloradKomadic, Mis uz pusku, mist-mist, Mitraljeta, Mićko, N.e.m.a.nj.a., nemkea71, padamacki, Papadubi, pein, Permaldar, Pilence, pisac12, precan, radza1, sap, ShtagodShtagod, Smajser, sonico, ss10, Stevan2026, Tas011, Titan, toni061, troki1971, Trpe Grozni, ujke, vaci, Valter071, vasaw, VBoss, Velizar Laro, VJ, VNVK, Vrač, xAlex2, Zdilar, zziko, 79693