Ruski medved

14

Ruski medved

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37727
  • Gde živiš: ovalni kabinet

zixo ::Pa docekali su ga iz Slovenije, sta ce iznad Panceva?

Ne čitaš kako treba - rekao sam "dopratili" - dakle iljušin je sleteo na Surčin a 29-ke su produžile, napravile polukrug do Pančeva i sletele na Batajnicu.



offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

OK

nesto im mnogo velik zaokret Smile



offline
  • Sale  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 1674
  • Gde živiš: Z-moon

off
Vreme leta 29-ki se poklapa (i ja sam ih video u povratku), ali zar nije IL sleteo par sati ranije?

Dopuna: 23 Mar 2011 19:21

Zaboravih, te 29-ke nisu bile naoružane.

offline
  • lacko  Male
  • Super građanin
  • doktor medicine
  • Pridružio: 10 Sep 2009
  • Poruke: 1493
  • Gde živiš: nis

pa koji moj su sluzile..osecam da se putin valjao od smeha,bruka i to jos u vazduhu..ko zna mozda smo hteli da mu posaljemo poruku kako nemamo raketla pa da posalje koji komplet...

offline
  • Sale  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 1674
  • Gde živiš: Z-moon

Ja sam to više shvatio kao znak poštovanja (nešto kao crveni tepih u VP) nego kao stvarnu zaštitu.

offline
  • boksi  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2008
  • Poruke: 8011




offline
  • Pridružio: 16 Jun 2010
  • Poruke: 3189
  • Gde živiš: bela crkva banat

a oko putina "nocnie v'lki" Wink nista bez brace bajkera Wink

offline
  • Pridružio: 07 Nov 2007
  • Poruke: 8369
  • Gde živiš: Ravni Banat

Па oн и Фонза из Ниш су колеге - терају трајкове. Wink

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 16 Jun 2010
  • Poruke: 3189
  • Gde živiš: bela crkva banat

znam bre zorge Wink

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

kao kopilot u SU-27UB i u TU-160 `Beli Labud` Zagrljaj

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 13117 korisnika na forumu :: 54 registrovanih, 6 sakrivenih i 13057 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleph_one, b_z_b, Betty25, blatruc82, Bo96, bojan84, boxbole, BraneS, delboy, Demi87, doktor097, Dorcolac, dukajov, eagle.rs, ElGenius, esx66, Georgius, goran.vvv, iceburn, Ivica1102, Jester, jodzula, Jovan1983, Još malo pa deda, Kadzo, Korle, Logic005, lord sir giga, Marko1238, milenko crazy north, MiroslavD, mkukoleca, momcilob55, nesa1962, Nikolajevic, nixos, operniki, picknick, radza1, S-lash, S2M, Semberija, stokssone, synergia, TheDictator, Tvrtko I, vathra, vidra1, vladaa012, vukajlo71, zivojin32, Zmajac, ZZZ, 79693