Virus -Korona- diskusija

515

Virus -Korona- diskusija

offline
  • sizif  Male
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 11 Maj 2020
  • Poruke: 16

Jednog dana isplivaće podaci o broju preminulih u Srbiji od posledica infekcije virusom Covid19 biće to strašna vest mislim na broj.Svi izveštaji iz bolnica idu u Batut i tamo se vrše podešavanja čitaj smanjivanja broja zaraženih i preminulih što je BIRN jednom i dokazao možda si propustio tu vest.Velikom vakseru je bitan samo rejting i procenti i da smo naravno najbolji u regionu a i šire.Ajmo sad ovako Srbija je jedina zemlja na svetu gde se zajedno sa smanjivanjem broja zaraženih smanjuje istovremeno i broj preminulih i to na dnevnom nivou.Kako je to moguće?Izvolite objasnite.Ima tih suludih stvari kod nas milion.



offline
  • Pridružio: 13 Sep 2010
  • Poruke: 2398

Сви знају да су подаци лажни, но нико се пуно не потреса око тога.

115 хиљада умрлих, на популацију од можда 6.7-6.8 милиона људи. Помор.

Невезано само за корону, него и за ваздух, храну, воду, здравствену негу...



offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33443

Napisano: 22 Feb 2021 21:26

Ja cu sutra da im kazem da me skinu sa spiska i da nas ne prave budalama vise. Jebala ih i vojska i price o prioritetima, biranju vakcina...cekamo ko budale 3 meseca a ovamo se prijavljuje ko god hoce i zovu ljude posle 7 dana. Prso sam, svaki put pokazuju da im dve nacrtane ovce netreba dati.

Dopuna: 22 Feb 2021 21:31

A ovamo cuda, muda, oni vode neke velike spiskove ko, sta, gde...i smaraju ljude a sto si otisao civilno, poremetio si im neku bitnu brojku...jer vide ljudi da od slepaca nema nista.

Dopuna: 22 Feb 2021 21:35

A izmedju triput ajde anketa i triput popunjavao isto...

offline
  • Stručljak-Penal
  • Pridružio: 27 Avg 2018
  • Poruke: 12014

Nemoj da lažeš ljude. Čuo si ti za onaj efekat kod kineske, pa si se poplašio.

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33443

Odoh civilno

offline
  • ikan 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 03 Feb 2013
  • Poruke: 3112

Ja sam se pre 25 dana prijavio i još ništa. A čuo sam da se 7 dana čeka.

offline
  • alchemy
  • Pridružio: 06 Jul 2009
  • Poruke: 5585
  • Gde živiš: Novi Sad

Знам неке странце са сталним боравком овде који су се пријавили преко е-управе, њих вакцинисали ја и даље чекам...

offline
  • Stručljak-Penal
  • Pridružio: 27 Avg 2018
  • Poruke: 12014

Moji se vakcinisali pre deset dana, sestra i zet prošle nedelje, tast će sutra, žena i ja prekosutra. Tako nam stigl pozivi.

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33443

Imam i ja i bosansko, mozda bolje da se prijavim kao stranac.

Sarena laza, bitno da se Nesa slikao prvi dan zajedno sa svim koje su pokupili po Beogradu.

offline
  • Pridružio: 19 Jun 2014
  • Poruke: 1413

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Moderna

Citat:A Few Covid Vaccine Recipients Developed a Rare Blood Disorder
A link to the vaccines is not certain, and investigations are underway in some reported cases.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1140 korisnika na forumu :: 33 registrovanih, 5 sakrivenih i 1102 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A3C, bbogdan, bojanstros9, bojcistv, Bosnjo, BUDDAR70, celt, Citalac, Clouseau, cuvarkuca, dejan1972, eagle.rs, Electron, fensi88, JOntra, Jose, Lance Guest, Lucije Kvint, mackenzie, milanpb, Mićko, novator, proka89, Pururin, radza1, RecA, Simonsen23, tajvankanasta, Tila Painen, troki1971, Veless, x011, Zorge