|
Poslao: 22 Feb 2021 14:51
|
offline
- sizif

- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 11 Maj 2020
- Poruke: 16
|
Jednog dana isplivaće podaci o broju preminulih u Srbiji od posledica infekcije virusom Covid19 biće to strašna vest mislim na broj.Svi izveštaji iz bolnica idu u Batut i tamo se vrše podešavanja čitaj smanjivanja broja zaraženih i preminulih što je BIRN jednom i dokazao možda si propustio tu vest.Velikom vakseru je bitan samo rejting i procenti i da smo naravno najbolji u regionu a i šire.Ajmo sad ovako Srbija je jedina zemlja na svetu gde se zajedno sa smanjivanjem broja zaraženih smanjuje istovremeno i broj preminulih i to na dnevnom nivou.Kako je to moguće?Izvolite objasnite.Ima tih suludih stvari kod nas milion.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 22 Feb 2021 19:58
|
offline
- Pridružio: 13 Sep 2010
- Poruke: 2398
|
Сви знају да су подаци лажни, но нико се пуно не потреса око тога.
115 хиљада умрлих, на популацију од можда 6.7-6.8 милиона људи. Помор.
Невезано само за корону, него и за ваздух, храну, воду, здравствену негу...
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 22 Feb 2021 21:35
|
offline
- Toni

- SuperModerator
- Pridružio: 18 Jun 2008
- Poruke: 33443
|
Napisano: 22 Feb 2021 21:26
Ja cu sutra da im kazem da me skinu sa spiska i da nas ne prave budalama vise. Jebala ih i vojska i price o prioritetima, biranju vakcina...cekamo ko budale 3 meseca a ovamo se prijavljuje ko god hoce i zovu ljude posle 7 dana. Prso sam, svaki put pokazuju da im dve nacrtane ovce netreba dati.
Dopuna: 22 Feb 2021 21:31
A ovamo cuda, muda, oni vode neke velike spiskove ko, sta, gde...i smaraju ljude a sto si otisao civilno, poremetio si im neku bitnu brojku...jer vide ljudi da od slepaca nema nista.
Dopuna: 22 Feb 2021 21:35
A izmedju triput ajde anketa i triput popunjavao isto...
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 22 Feb 2021 22:18
|
offline
- Pridružio: 03 Feb 2013
- Poruke: 3112
|
Ja sam se pre 25 dana prijavio i još ništa. A čuo sam da se 7 dana čeka.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 22 Feb 2021 22:25
|
offline
- Georgius
- Moderator foruma
- Pridružio: 06 Jul 2009
- Poruke: 5585
- Gde živiš: Novi Sad
|
Знам неке странце са сталним боравком овде који су се пријавили преко е-управе, њих вакцинисали ја и даље чекам...
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 22 Feb 2021 22:29
|
offline
- A.R.Chafee.Jr.

- Legendarni građanin
- Pridružio: 27 Avg 2018
- Poruke: 12014
|
Moji se vakcinisali pre deset dana, sestra i zet prošle nedelje, tast će sutra, žena i ja prekosutra. Tako nam stigl pozivi.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 22 Feb 2021 22:41
|
offline
- Toni

- SuperModerator
- Pridružio: 18 Jun 2008
- Poruke: 33443
|
Imam i ja i bosansko, mozda bolje da se prijavim kao stranac.
Sarena laza, bitno da se Nesa slikao prvi dan zajedno sa svim koje su pokupili po Beogradu.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 22 Feb 2021 23:13
|
offline
- Pridružio: 19 Jun 2014
- Poruke: 1413
|
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Moderna
Citat:A Few Covid Vaccine Recipients Developed a Rare Blood Disorder
A link to the vaccines is not certain, and investigations are underway in some reported cases.
|
|
|
|
|
|