World of tanks - online simulacija tenkovskih bitaka

12

World of tanks - online simulacija tenkovskih bitaka

offline
  • Pridružio: 29 Avg 2011
  • Poruke: 5468

Nije bas neki problem. Igrica ne secka, niti mi na bilo koji nacin smeta, a ping je uvek tu oko 150.



offline
  • Pridružio: 06 Nov 2011
  • Poruke: 607

meni je ping obično oko 90, ali sada posle nove verzije secka npr kada pored mene prolazi neki tenk ili u blizini nekog raznesu i u tom trenutku zablokira ili opet secka u zavisnosti koliko tenkova prolazi pored mene...
toga pre nije bilo a imao sam tada "jača" podešavanja grafike, za razliku od sada kad sam sve isključio i postavio je na minimum ali ne vredi...



offline
  • Pridružio: 12 Feb 2007
  • Poruke: 8618

Ima WOT account za udaju, nije moj nalog. Ako nekoga zanima nek se javi na PP.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 616 korisnika na forumu :: 14 registrovanih, 0 sakrivenih i 602 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: acatomic, cole77, Džekson, Feller, lcc, maksi007, Markan90, Medojed, Nobunaga, repac, ruger357, Slingshot, stegonosa, vaci