Zemljotres u Japanu

10

Zemljotres u Japanu

offline
  • Pridružio: 17 Maj 2008
  • Poruke: 13017
  • Gde živiš: Srbija

Нова експлозија у Фукушими

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Citat:Једанаест особа је повређено у експлозији у нуклеарној електрани Фукушима 1, на реактору 3...

Седма флота побегла од радијације

Пацифичка флота саопштила је да је код посаде хеликоптера који су учествовали у операцијама спашавања недалеко од Сендаја забележен низак ниво радијације.

Након тога, посада је прекинула операције, а носач авиона Роналд Реган испловио је 185 километара североисточно од Токија.



offline
  • Pridružio: 12 Feb 2007
  • Poruke: 8618

Pa opet su u toj oblasti, samo su se pomerili u odnosu na nuklearke u Fukušimi ništa više. Proletali su kroz oblak koji je radioaktivan. Ko se ne bi pomerio u toj situaciji?



offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113845

"Izvidjacki avion" U-2,poslat da pomogne Japanu

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37727
  • Gde živiš: ovalni kabinet

Aerodrom sendai - pre i posle....

offline
  • Pridružio: 12 Feb 2007
  • Poruke: 8618

Razaranje je nemerljivo, celi gradovi su zbrisani sa lica zemlje.

offline
  • Pridružio: 30 Jun 2007
  • Poruke: 6374
  • Gde živiš: Novi Sad, severoistočna Srbija

Shocked

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Sta reci, apokalipsa.

offline
  • maha  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 06 Dec 2006
  • Poruke: 1688

Slike sa lica mesta!
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Dopuna: 14 Mar 2011 23:05

Video!
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Artiljerac
  • Pridružio: 07 Nov 2009
  • Poruke: 3113

Трећа експлозија у Фукушими

Нуклеарну централу Фукушима потресла још једна експлозија, трећа од удара земљотреса. До експлозије је дошло на реактору 2. Део особља одмах евакуисан. Ниво радијације после треће експлозије у порасту, али још далеко од од катастрофалног. Проблеми са струјом, храном и водом. Број жртава земљотреса и цунамија расте из часа у час.
05.45 (уторак) - Уведена зона забране лета у радијусу од 30 километара око електране Фукушима.
02.00 (уторак) - Нова експлозија у електрани Фукушима. Хитна евакуација већине запослених и нагли раст нивоа радијације.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 28 Sep 2009
  • Poruke: 1447
  • Gde živiš: U Belomgradu

zixo ::Sta reci, apokalipsa.
Nisam ja kriv keve mi Mr. Green Mr. Green
Malo da se nasalim u ovoj tragediji..Strasno..Jos mi je strasnije jer sam pre par meseci upoznao par Japanaca,to su extra ljudi..Onaj streotip o njima je nebuloza..Da se samo klanjaju i da su mrtvi ozbiljni,dobro mozda i jesu ali odlicni su..Prva liga..

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1421 korisnika na forumu :: 76 registrovanih, 3 sakrivenih i 1342 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aco76, aleksmajstor, alex71, ALEXV, bbogdan, blatruc82, bojan1234, Botovac, BraneS, BUDDAR70, cuvarkuca, darkkran, deki1001, Djota1, djuradj, Duce, dukajov, Džekson, Feller, goxin, GT, iceburn, ivan979, Ivoo, JOntra, K2, Kapetan Hadok, kaskadija, KizJ, Kobrim, Koca Popovic, kutija11, laurusri, ljuba.b, lord sir giga, Lucije Kvint, luka35, MarkoD, MaRtInsrbija1993, mat, mean_machine, Miler88, Milometer, momcilob55, naki011, nebidrag, nekdo, nemkea71, nenad81, OldKresoje, Orc, ozzy, Parker, pein, peradetlić, PlayerOne, Pururin, Qvazimodo, radza1, raso76, Remain, saki80, Shajlok, Spinosa, sspp, stalja, tomigun, vaci, varda, Vidlič, vidra1, Vlad000, yufighter, zubri, zziko, 787