Zene, avioni i ostala vojna tehnika

116

Zene, avioni i ostala vojna tehnika

offline
  • Pridružio: 04 Apr 2012
  • Poruke: 6

HA HA HA - obojici po LIKE Ziveli



offline
  • sezan  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 29 Dec 2008
  • Poruke: 3123
  • Gde živiš: Kragujevac

"napućene " BRE - GENIJALNO ...počeše suze da mi idu. E hvala ti ,nasmejah se dobro ..i isplakah boga mi.
Sreća svi spavaju inače će da pomisle da sam fijuknuo ..i smejem se i plačem...sve za iste pare... Laughing
VRH provala!!! Dugujem ti pivo gde god -kad god..bože zdravlja...
Ziveli



offline
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 2402
  • Gde živiš: mirna bačka

Momci,dajte malo suptilnosti Smile

offline
  • Zastitar planete Zemlje i majke Prirode
  • Pridružio: 24 Jul 2012
  • Poruke: 3869
  • Gde živiš: Zemun

@Markus stiklice su dodatna oprema ili standardna pri gadjanju? Laughing

offline
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 2402
  • Gde živiš: mirna bačka

Ne znam koja je divizija u pitanju,mislim da je Open,tako da se podrazumevaju hehe

offline
  • vrabac 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 30 Dec 2010
  • Poruke: 4957

LIKE !!!!!!!!!!!!!!!!!

offline
  • Pridružio: 04 Apr 2012
  • Poruke: 6

Ratnica prošlosti i sadašnjosti Mr. Green

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37727
  • Gde živiš: ovalni kabinet

offline
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 2402
  • Gde živiš: mirna bačka

Snage reda i mira Zaljubljen

offline
  • Pridružio: 04 Apr 2012
  • Poruke: 6

Ha, RaJane, dopala ti se ona moja anoreksična pa ko veliš, da i ja malo stavim tananu u Blog Laughing A ja kažem - i trandže bi da pucaju Exclamation

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1208 korisnika na forumu :: 18 registrovanih, 1 sakriven i 1189 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 4thFlavian, benne, Bo96, JOntra, K a s p e r, Krusarac, Leonov, maksi007, Milan A. Nikolic, mileta4, mirkoro, N.e.m.a.nj.a., oermigriro, opt1, Shilok, Tas011, vaci, vidra1