|
Poslao: 05 Nov 2008 18:28
|
offline
- Zorge

- Mod u pemziji
- Pridružio: 07 Nov 2007
- Poruke: 8369
- Gde živiš: Ravni Banat
|
Ма лупам главу читав дан како ли се зове, да тако кажем, продужена верзија овог француског ВБЛ-а. Зна ли неко?
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 05 Nov 2008 18:53
|
offline
- Pridružio: 27 Apr 2008
- Poruke: 1429
|
Citat:Zorge:
Ма лупам главу читав дан како ли се зове, да тако кажем, продужена верзија овог француског ВБЛ-а. Зна ли неко? VBLLLLLLLLLL
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 05 Nov 2008 22:52
|
offline
- Pridružio: 18 Okt 2008
- Poruke: 131
- Gde živiš: Novi Beograd
|
Ово је ново возило Руске пограничне полиције. Кад сазнам тип возила, поставићу и неке податке о њему. Личи на умањени Monster truck.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 05 Nov 2008 23:37
|
offline
- Pridružio: 27 Apr 2008
- Poruke: 1429
|
jes da je novo ali rusi imaju cudnu naviku, izrade nesto "novo" koje je "obavezno" bez konkurenata, ali inferiorni konkurenti se izradjuju masovno i koriste se uveliko u realnom svetu,dok se ovi sepure po izlozbama i sajmovima.
vozilo se izradjuje da bi se prodalo, ako neko zeli da kupi, inace dzaba pare potrosene za razvoj..
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 06 Nov 2008 00:15
|
offline
- Dishi68
- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 26 Maj 2008
- Poruke: 24
|
CTEBA ::Ово је ново возило Руске пограничне полиције. Кад сазнам тип возила, поставићу и неке податке о њему. Личи на умањени Monster truck.
Возило је добра за услове у којима преовладава мочварно и расквашено земљиште и није за шепурење.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 06 Nov 2008 08:20
|
offline
- Puch

- Zaslužni građanin
- Pridružio: 29 Sep 2008
- Poruke: 608
- Gde živiš: Slovenija
|
Sa ovolikim točkovima, valjda može i da pliva.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 06 Nov 2008 10:20
|
offline
- Zorge

- Mod u pemziji
- Pridružio: 07 Nov 2007
- Poruke: 8369
- Gde živiš: Ravni Banat
|
CTEBA ::Ово је ново возило Руске пограничне полиције. Кад сазнам тип возила, поставићу и неке податке о њему. Личи на умањени Monster truck.
Ово је "Треколов" модел, једне фирме из московске области.
Званични сајт им је на [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] па процуњајте сами, да не качим залуд фотке и видео.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 11 Nov 2008 20:20
|
offline
- commandos

- Počasni građanin
- Pridružio: 04 Avg 2008
- Poruke: 949
- Gde živiš: Serbia
|
Ne znam da li je neko vec postavio,...
Plasan Sand Cat
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|