Vojna terenska vozila

55

Vojna terenska vozila

offline
  • Pridružio: 03 Nov 2009
  • Poruke: 5916
  • Gde živiš: U podrumu,mučim električara...

Zapravo 2 holandska OT i jedan kanadski i jedan britanski i nesto rezervnih dijelova za Mirage2000,Sea harier i F16 Smile Smile Smile



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • kNikS 
  • Moderator u penziji
  • Pridružio: 31 Maj 2006
  • Poruke: 4633

tako je, dva holandska ypr (jedan smo pre neki dan videli na onoj zdruzenoj vezbi), kanadski grizzly (misirac, hvala na ispravci Wink), i britanski saxon.

a sad nazad na temu.



offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37727
  • Gde živiš: ovalni kabinet

A da nije bilo malo više YPR-a ??? Wink

offline
  • Pridružio: 28 Sep 2009
  • Poruke: 1447
  • Gde živiš: U Belomgradu

Jeste Misirac to je to..Blinda,samo sto ja nisam video ove sa M84 na njemu,samo klasicnu varijantu..koliko se secam..Da znam da Zandarmi koriste JSO Hamere,ali da imaju i one Rovere cini mi se skroz maslinasto zelene....

offline
  • Pridružio: 03 Nov 2009
  • Poruke: 5916
  • Gde živiš: U podrumu,mučim električara...

jel na vjezbi ili uopste?Ja koliko znam holandjani su bili bas dobri i ljubazno su nam ustupili dva,a koliko ih je bilo na vjezbi neznam.

offline
  • zoro+ 
  • Počasni građanin
  • Pridružio: 11 Feb 2006
  • Poruke: 910

Otkada to Zandari koriste Hummer?

offline
  • Pridružio: 28 Sep 2009
  • Poruke: 1447
  • Gde živiš: U Belomgradu

zoro+ ::Otkada to Zandari koriste Hummer?
Pa mislim da su ih oni nasledili od JSO-a ako se secas kad su bile demonstracije u BG-u kad su na Kosovu proglasili nezavisnost,Zandari su dosli do zapaljene SAD Ambasade u Crnim Hamerima..Mislim da su bili PTJ (mislim to je nebitno) ali su Zandarmi,SAJ vozi (makar na aerodromu) Crne Mercedese (onaj model ko Puch) i neke ogromne Sevrolete..

offline
  • zoro+ 
  • Počasni građanin
  • Pridružio: 11 Feb 2006
  • Poruke: 910

Hummere su jedino koristili JSO i kasnije PTJ, kako dok su bili u sastavu Zandarmerije, tako i danas. Zandarmerija koristi Land Rovere Defendere, dok PTJ koristi i LR Discovery 3 TD V6 S. Inace SAJ koristi osim Mercedes G320 4x4 jos i LR Defender 110 (blindirani) a ima jos i vozila Mitsubushi Pajero Sport GLS 4x4 i ostala. SAJ nema sevrolet dok ih PTJ ima.

offline
  • Bojan Vukovic
  • Pridružio: 20 Okt 2009
  • Poruke: 189
  • Gde živiš: Banja Luka

Čuj otkad žandarmi koriste humere .... Zagrljaj vojoj , gdje ti živiš ljudino moja ...
a što se tiče grizlly-ja , mislim da je samo jedan u upotrebi i to onaj konfiskovani... Very Happy

offline
  • kNikS 
  • Moderator u penziji
  • Pridružio: 31 Maj 2006
  • Poruke: 4633

zapravo je zoroovo pitanje bilo na mestu, formalno su hummeri bili u sastavu zandarmerije u periodu od rasformiranja jso do izlaska ptj iz zandarmerije. taj jedan jedini grizzly je izbacen upotrebe.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1271 korisnika na forumu :: 85 registrovanih, 11 sakrivenih i 1175 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Alen-Delon-u-boji, aramis s, bojcistv, bokicacar, C-Gun, Ciri1994, Cirkon, Clouseau, comi_pfc, crazydkure, darkkran, DeerHunter, dejan1972, DziadekDzidek, Georgius, Glavonja049, goxin, Grebostrek, Hans Gajger, HawX, igorpet, Insan, Ivoo, jalos, Jelly4183, JohnDoe, konstruktor, Kotarle, Kozi-RS, krkalon, Kruger, Kvaka22, lcc, Lošmi, Magistar78, Marko Marković, Marko1238, markolopin, MarkoW, mdp92, Milan A. Nikolic, milanpb, Miler88, MILO-VAN, Mis uz pusku, mixkax, mmelezovic, Naj-Turs, nekdo, nenad81, nikolapetkovic, Nole, Nomica, Orc, Panter, pfc74, Pv123, repac, S.Palestinac, Sale0501, Savantije, Singidunumac, Siti2, Smajser, smuk, Srki98, Srna, stegonosa, Str2022, strn, suton, SympathyForTheDevil, TheDictator, tritonus, uruk, USSVoyager, Velizar Laro, Werdum1, xAlex2, XBMC, YoU, Zanimljivo, Zmaj Tolak, Zoca, Zoran1959