Dodatni oklop za vozila (add on armor)

21

Dodatni oklop za vozila (add on armor)

offline
  • član biblioteke
  • Pridružio: 18 Jul 2007
  • Poruke: 29318
  • Gde živiš: iznad smoga Beograda

Više kao mikser. Ona prva ploča odozgo je sa stare verzije Dyne, kačio sam na predhodnoj ili strani ispred i koristila se na Moderni. Ova nova je za Skarab i mislim da ide samo jedna ploča, možda još jedna stara ispod zbog tandem kumulativnih.




Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • član biblioteke
  • Pridružio: 18 Jul 2007
  • Poruke: 29318
  • Gde živiš: iznad smoga Beograda

Ovako nekako bi trebalo da deluje.



offline
  • član biblioteke
  • Pridružio: 18 Jul 2007
  • Poruke: 29318
  • Gde živiš: iznad smoga Beograda

Kako su ”filovani” bočni ekrani.

offline
  • powSrb 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 08 Mar 2015
  • Poruke: 9466

Ево један занимљив текст, са сликама.

Биће превод на енглески следећег месеца можда.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • član biblioteke
  • Pridružio: 18 Jul 2007
  • Poruke: 29318
  • Gde živiš: iznad smoga Beograda

offline
  • član biblioteke
  • Pridružio: 18 Jul 2007
  • Poruke: 29318
  • Gde živiš: iznad smoga Beograda

Kompletna ponuda Microteka

offline
  • powSrb 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 08 Mar 2015
  • Poruke: 9466

powSrb ::Ево један занимљив текст, са сликама.

Биће превод на енглески следећег месеца можда.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


Ево превод овог текста на Енглески, превео један познаник из Владивостока, погледајте и остале теме скоро је започео блог.

The effectiveness of additional protection of military vehicles
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • powSrb 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 08 Mar 2015
  • Poruke: 9466



Сиријски

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33450




[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • član biblioteke
  • Pridružio: 18 Jul 2007
  • Poruke: 29318
  • Gde živiš: iznad smoga Beograda

Poskidaše sve ograde i kapije

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 839 korisnika na forumu :: 70 registrovanih, 6 sakrivenih i 763 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, 04bokibole, A.R.Chafee.Jr., AirSremac, airsuba, AMX72, Andrija357, Asparagus, Asteker, Bo96, bojank, bojcistv, Boris90, Bubimir, C-Gun, chichabg, Colt D, cvrle312, djboj, Djokislav, doom83, Dorcolac, DrFlyFisherman, Džekson, efektiva, EVIDENTICAR, Ivoo, Jeremiah, Kajzer Soze, Kalu128338, komenski, komsija1, Lance Guest, Limeni91, lord sir giga, luka35, Magistar78, maksi007, mercedesamg, mgolub, Milometer, Mićko, neko_drugi, nikoladim, nikolapetkovic, Nikoletina Bursac, pablojepao, Petar25, Piani Jazzer, Pilence, proka89, read-only, rodoljub, sap, Sevatar, SKYLINE, Solunac na steroidima, t.e.m.p.l.a.r., Tihi86, Tila Painen, Trpe Grozni, TRZH92, vaso1, Velizar Laro, Vlada78, Vladimir90, vrgudinac, WerWolf14, x011, Zastava