|
Poslao: 13 Avg 2011 13:25
|
offline
- Pridružio: 08 Maj 2010
- Poruke: 1714
|
@ Jazbar
Taj detalj sam vise naveo kao primer jednog od funkcionalnih detalja, koji olaksavaju upotrebu istog. (Vozilo ima otvore na krovu, zar nije ovako olaksan pristup ka njima u oba smera. Poredjenje s fenekom je diskutabilno, konceptualno su vrlo razliciti. Fenek ima samo bocna vrata i motor mu je pozadi, ne sporim mu dobar izgled,verovatno ima nesto nizu sluetu, ali mislim da je Vistrel funkcionalniji.
Misljenja sam da se vojna vozila trebaju konstruisati po istom principu kao i radne masine, sto znaci da ne moraju da budu lepa. Znaci sto veca funkcionalnost, zastita i sl.
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 13 Avg 2011 13:48
|
offline
- kljift
- Legendarni građanin
- Pridružio: 11 Okt 2009
- Poruke: 7399
|
Pri tome Vistrel nije bandži - džamping za iskrcno odeljenje. Ono dvoje zadnjih vrata nisu tako visoko od zemlje.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 28 Avg 2011 22:53
|
offline
- A.Nevski

- Ugledni građanin
- Pridružio: 11 Jun 2009
- Poruke: 456
- Gde živiš: na planeti majmuna
|
То је могло и "културније", нису код куће да тако околину загађују.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 29 Avg 2011 00:45
|
offline
- kljift
- Legendarni građanin
- Pridružio: 11 Okt 2009
- Poruke: 7399
|
U suštini BOV vozila nisu ni morala da se uništavaju ali eto. Što se tiče SFORA doslutili su ovakve vatromete na svojim vozilima, sa sve posadama.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 15 Sep 2011 19:13
|
online
- Boskovic

- Super građanin
- Pridružio: 26 Feb 2009
- Poruke: 1079
- Gde živiš: Zasad u Svedskoj
|
Nisam znao gde na drugom mestu da postavim pa smatram da moze ovde.
BOV M-86 na prodaju nalazi se u Svajcarskoj
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 15 Sep 2011 21:15
|
offline
- Gavrilo Milentijević
- Komandir stanice milicije Gornje Polje
- Pridružio: 12 Feb 2005
- Poruke: 37727
- Gde živiš: ovalni kabinet
|
Boskovic ::Nisam znao gde na drugom mestu da postavim pa smatram da moze ovde.
BOV M-86 na prodaju nalazi se u Svajcarskoj
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Meni se čini da je ovo Engleska...Bilo kako bilo, dobro je očuvan i spolja i iznutra.
|
|
|
|
|
|