Izviđačko vozilo BRDM-2

23

Izviđačko vozilo BRDM-2

offline
  • Pridružio: 13 Jan 2012
  • Poruke: 2281

Samo da pitam,a gde su oni?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 26 Maj 2010
  • Poruke: 1418
  • Gde živiš: Ajvar city

Mi ovo samo hipotetički Very Happy



offline
  • Pridružio: 13 Jan 2012
  • Poruke: 2281

Onda izvini na pitanju!😀

offline
  • Pridružio: 26 Maj 2010
  • Poruke: 1418
  • Gde živiš: Ajvar city

Ma taman posla kolega, uvek spreman da pomognem ako naravno mogu.
U suštini počelo je sa "Lepo bi bilo". Very Happy.
Ćuti svašta sam mogao da nalupam. Ovo pišem između dva naleta
temperature dok sam kolko toliko lucidan. 😵

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113918

Jos neka iz Belorusije


offline
  • Pridružio: 05 Apr 2009
  • Poruke: 3842
  • Gde živiš: JAGODINA

Zašto Marput dezen unutar vozila?
To ničemu ne služi osim za "slikanje i paljenje široke narodne mase".

offline
  • ja nesum radijo, ja sam neki veliki dr.mr.
  • Pridružio: 29 Jul 2014
  • Poruke: 4541

CHARLIE JA. ::Zašto Marput dezen unutar vozila?
To ničemu ne služi osim za "slikanje i paljenje široke narodne mase".

Nije MARPAT, vec jedna od verzija Flore i sluzi da prilikom pogotka vozila parcad ne lete unaokolo po vozilu, vec ti paneli sluze da ih zaustave Ziveli

offline
  • Pridružio: 05 Apr 2009
  • Poruke: 3842
  • Gde živiš: JAGODINA

Meni su rekli da se onako izgovara, pa pišem kako ga govorim...
Inače slažem se da služi navedenoj svrsi, samo može da bude i golubije sivo pa da služi svrsi.
Poenta je da maskirna šema nema apsolutno nikakvu ulogu unutar vozila...

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113918

Sirija


Citat:Модифицированный БРДМ-2 в Сирии.

offline
  • Miodrag
  • Pridružio: 12 Nov 2016
  • Poruke: 449

djox ::Sirija


Citat:Модифицированный БРДМ-2 в Сирии.


Ovaj mi je najlepsi i najzanimljiviji sa x2 23 mm Very Happy Very Happy i slatom

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1805 korisnika na forumu :: 64 registrovanih, 11 sakrivenih i 1730 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: airliners, Andrija357, Asparagus, AudioTehnica, Bo96, Boris.A, bozomotika, brandža84, bunker, Colt D, crnirocko, darionis, Darko Jovanovic, Darth Malak, dekan.m, Dimitrise93, dozorni, dulleo, dunavzed, Flanker-G, Foxdie, goran.vvv, igorkozar83, jarovitt, Jose, Kajzer Soze, king011, king111, Magarac, Medojed, mercedesamg, mikrimaus, mileta4, misa2, MKK7, mnn2, muaddib, nenooo, nixos, nobutado, ObelixSRB, oddsock, OKT, Paklenica, Piani Jazzer, ping15, proka89, repac, savuni, Sevatar, Sirius, skvara, Srpska zauvjek, sspp, stalja, Stanlio, stegonosa, Tandrkalo, Velizar Laro, VladaKG1980, vlado_pg, vujv, W123, YugoSlav