|
Poslao: 17 Jul 2016 12:54
|
offline
- buster

- Zaslužni građanin
- Dusan Saric
- 3D modelar, graficki dizajner i jos mnogo toga...
- Pridružio: 16 Sep 2009
- Poruke: 635
- Gde živiš: Banja Luka
|
- 12Ovo se svidja korisnicima: dule_pacov, Cvijo_ue, sekretar, pavlo, kalens021, 4channer, aramis s, WS2, Bloody, laki007, amaterSRB, pedja63
Registruj se da bi pohvalio/la poruku!
Samo jedna slika modela Palance. Krivo mi je sto nema vise slika u vecoj rezoluciji jer tako bi se mogoa napraviti bas dobar model. Ovako je bas dosta nagadjanja i odokativnog rada. Al avaj sta je tu je bitno je uraditi posao .
Ostatak slika ce biti postavljen na temi o fotoshopu. Da ne gusim ovdje .
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
|
|
Poslao: 31 Jul 2016 13:49
|
offline
- zovu me, samo Bond
- Astralni Putnik
- Pridružio: 01 Avg 2014
- Poruke: 89
- Gde živiš: Sazvezdje Oriona
|
- 11Ovo se svidja korisnicima: HP 35, goxin, Bloody, voja64, celik, Sima zna, djox, buster, Kos93, sekretar, pedja63
Registruj se da bi pohvalio/la poruku!
Napisano: 31 Jul 2016 7:36
Nov video
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Dopuna: 31 Jul 2016 14:49
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 01 Avg 2016 13:05
|
offline
- louderick

- Zaslužni građanin
- Pridružio: 06 Mar 2006
- Poruke: 677
|
na bokove bi trebalo da se postave zastitne resetke za aktiviranje glave rpg-a pre nego sto dodje do ploca.... kao i nazad....
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 01 Avg 2016 13:20
|
offline
- Pridružio: 31 Dec 2011
- Poruke: 22299
|
Resetke ne sluze za aktiviranje vec onesposobljavanje BG kod RPG-7 familije. Pisano je o tome, potrazi.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 01 Avg 2016 13:25
|
offline
- louderick

- Zaslužni građanin
- Pridružio: 06 Mar 2006
- Poruke: 677
|
bojank ::Resetke ne sluze za aktiviranje vec onesposobljavanje BG kod RPG-7 familije. Pisano je o tome, potrazi.
ok, nespretno sam se izrazio....
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 01 Avg 2016 14:34
|
offline
- goxin
- Legendarni građanin
- Pridružio: 20 Dec 2013
- Poruke: 8115
- Gde živiš: Srpsko Sarajevo
|
Kako li bi izgledala rebels crna divokoza , oklopna pick up verzija?
Sta smo sve gledali na slicnim vozilima, MB, POVR , BST .
Mislim da kombinacije RCWS borbene stanice12.7 i MANPDS -a bi bila super za mali hibridni PVO. Za obezbjedjenje konvoja ...
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 05 Sep 2016 11:50
|
offline
- zovu me, samo Bond
- Astralni Putnik
- Pridružio: 01 Avg 2014
- Poruke: 89
- Gde živiš: Sazvezdje Oriona
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|