Lako oklopno vozilo firme Azimut

74

Lako oklopno vozilo firme Azimut

offline
  • buster  Male
  • Zaslužni građanin
  • Dusan Saric
  • 3D modelar, graficki dizajner i jos mnogo toga...
  • Pridružio: 16 Sep 2009
  • Poruke: 635
  • Gde živiš: Banja Luka

Samo jedna slika modela Palance. Krivo mi je sto nema vise slika u vecoj rezoluciji jer tako bi se mogoa napraviti bas dobar model. Ovako je bas dosta nagadjanja i odokativnog rada. Al avaj sta je tu je bitno je uraditi posao Smile.
Ostatak slika ce biti postavljen na temi o fotoshopu. Da ne gusim ovdje Smile.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 11 Feb 2016
  • Poruke: 316

svaka cast, odlicno uradjeno Ziveli



offline
  • zovu me, samo Bond
  • Astralni Putnik
  • Pridružio: 01 Avg 2014
  • Poruke: 89
  • Gde živiš: Sazvezdje Oriona

Napisano: 31 Jul 2016 7:36

Nov video
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Dopuna: 31 Jul 2016 14:49







offline
  • Pridružio: 06 Mar 2006
  • Poruke: 677

na bokove bi trebalo da se postave zastitne resetke za aktiviranje glave rpg-a pre nego sto dodje do ploca.... kao i nazad....

offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22299

Resetke ne sluze za aktiviranje vec onesposobljavanje BG kod RPG-7 familije. Pisano je o tome, potrazi.

offline
  • Pridružio: 06 Mar 2006
  • Poruke: 677

bojank ::Resetke ne sluze za aktiviranje vec onesposobljavanje BG kod RPG-7 familije. Pisano je o tome, potrazi.
ok, nespretno sam se izrazio....

offline
  • goxin 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 20 Dec 2013
  • Poruke: 8115
  • Gde živiš: Srpsko Sarajevo

Kako li bi izgledala rebels crna divokoza , oklopna pick up verzija?
Sta smo sve gledali na slicnim vozilima, MB, POVR , BST .
Mislim da kombinacije RCWS borbene stanice12.7 i MANPDS -a bi bila super za mali hibridni PVO. Za obezbjedjenje konvoja ...

offline
  • zovu me, samo Bond
  • Astralni Putnik
  • Pridružio: 01 Avg 2014
  • Poruke: 89
  • Gde živiš: Sazvezdje Oriona

offline
  • Pridružio: 03 Jul 2014
  • Poruke: 1051

Ko je kome bio uzor...

offline
  • član biblioteke
  • Pridružio: 18 Jul 2007
  • Poruke: 29320
  • Gde živiš: iznad smoga Beograda

Još da se napiše ime vozila...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 993 korisnika na forumu :: 20 registrovanih, 2 sakrivenih i 971 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: advokat84, bojan_t, Car89, cikadeda, Citalac, dexteroza, GrammaticalAnalysis, Kajzer Soze, Kriglord, Medojed, Mihailo Gazdić, nenad81, nuke92, Pantelejmon, Shilok, Tanasko95, Tumansky, veljko82, Vlado82, XBMC