Tenk K-2 Crni Panter

12

Tenk K-2 Crni Panter

offline
  • Pridružio: 20 Dec 2018
  • Poruke: 3439

Citat:🇰🇷 K2 sistem za borbu protiv protivoklopnih vođenih raketa

🔸Posle lansiranja rakete sistem je locirao vojnika po pravcu i daljini i po njemu dejstvovao. Naravno radi se o vežbi sa odgovarajućom opremom za detekciju pogodaka.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113450

Napisano: 22 Nov 2023 22:29


Citat:photo of K2EX at Seongnam Air Base
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


Dopuna: 24 Nov 2023 16:34

^^^
Hyundai Rotem unveils upgraded K2EX Black Panther tank
Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22248

"Goli" tenk u procesu izrade:

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113450

Poljaci na gadjanju


Citat:K2 Black Panther in service within 20th "Bartoszycka" Mechanized Brigade, Orzysz training area, Poland, November 2023.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113450

Citat:The detection range of the K2 gunner's sight is 9.8km.
optical zoom ×15, digital zoom ×4 = ×60
2 gen thermal in 480x6 array
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]




Korea is preparing to localize the engine and transmission of the K1A2
Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • VJ 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 16 Apr 2014
  • Poruke: 20826













[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • x9  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 04 Dec 2008
  • Poruke: 1195
  • Gde živiš: Vienna

posto poljaci imaju i K2 i Abramsa, bilo bi dobro naci neka uporedna iskustva tj sta kazu sami poljaci o jednom i drugom..

offline
  • Pridružio: 14 Mar 2017
  • Poruke: 2890



K1 odzgora. Odličan prikaz asimetrije kupole. I M1 Abrams ima ludo asimetričnu kupolu, ali ne baš ovoliko.

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113450

Predstavnici poljske kompnije WZM u J.Koreji na tehnickom upoznavanju,konsultacijama i kracoj obuci za odrzavanje i remontu tenkova K2
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113450

Poljaci


[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1072 korisnika na forumu :: 19 registrovanih, 3 sakrivenih i 1050 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: -[CoA]-, avijacija, bbrasnjo3, Citalac, dexteroza, DIJALOG, dusanobr, ivica976, littlebunny, marsi, mile.ilic75, Mldo, Mrav Obrad, Neutral-M, shiro, stegonosa, Tumansky, vukajlo71, zlaya011