Tenk T-62

5

Tenk T-62

offline
  • kljift 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Okt 2009
  • Poruke: 7400

mirkotigar ::Dobar je ovo tenk a Rusi su pametni cuvaj sve ko zna kad ce ti zatrebat a ne kom rezi t 55 , prage unisti i masu druge tehnike dal Rusi imaju i t 34 u rezervi .

Imaju i 200 komata T 72 ostavljenih u šumi.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 23 Apr 2011
  • Poruke: 1358
  • Gde živiš: Brcko

U kakvom li su stanju kad uzivaju u blagodetima Ruske prirode .



offline
  • Pridružio: 28 Feb 2009
  • Poruke: 871
  • Gde živiš: najlipsi grad na svitu

Napisano: 06 Nov 2011 11:51

al ih je briga u kakvom su stanju.najbitnije da upale naprave par km ispale koju granatu i gotovo.unisteni su al oni su svoje obavili

Dopuna: 06 Nov 2011 11:54

kad ih imaju mali milijun bas ih briga di su i sta su a i ko ce to sve odrzavat.to se gomilalo 50 god za masovni i odlucujuci rat pa sad nije ni cudno da trunu u dubini majcice Rusije.a sa druge strane ko da oni znaju di im je sve

offline
  • Pridružio: 23 Apr 2011
  • Poruke: 1358
  • Gde živiš: Brcko

Bilo je slucajeva za vreme rat u Ceceniji da su im nestale gomile Artiljeriskih orudja neke procene govore da je nestalo istih koliko ih ima i citava Britanska armija sad koliko je ovo tacno pitanje je .

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37727
  • Gde živiš: ovalni kabinet

Ruska improvizacija iz afganistana - T-62 sa montiranim avionskim lanserima UB-32

offline
  • Pridružio: 03 Nov 2009
  • Poruke: 5916
  • Gde živiš: U podrumu,mučim električara...

A ja mislio da je naša originalna ideja Sad

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37727
  • Gde živiš: ovalni kabinet

Zanimljiva fotografija severnokorejskog tenka kojeg je autor potpisao kao T-62 - pretpostavljam da je ovo severnokorejski derivat T-62 sa nekom njihovom oznakom, ali još zanimljivija je "oprema" na kupoli - PAM KPV 14.5mm (koji se susreće i na drugim tenkovima s.koreje poput T-55) kao i LPRS Igla...

offline
  • Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
  • Pridružio: 17 Maj 2006
  • Poruke: 27359
  • Gde živiš: I ja se pitam...

Откад је овај снимак?

offline
  • Pridružio: 08 Sep 2005
  • Poruke: 5727

2010 rekao bih. Imaju dva tenka koja su negde izmedju T-62 i T-72. Medjutim iako mislimo loše o S. Koreji tenkovi su na visokom nivou.

offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22298

Khaless ::2010 rekao bih. Imaju dva tenka koja su negde izmedju T-62 i T-72. Medjutim iako mislimo loše o S. Koreji tenkovi su na visokom nivou.

Na visokom nivou ranih '70ih mozda... Ekterni laserski daljinmer (i to kojih dimenzija) zaboga. Pogledajte za poredjenje koliki je daljinomer na M-84 a to su rane '80e.
BTW, sa PAM-om 14.5mm su eksperimentisali josh i Sovjeti '50ih i postignut efekat za PV odbranu nije bio mnogo razlicit od 12.7mm, osim sto je PAM bio tezi za pokretanje i manji je BK.
Za Igle stvarno nemam sta reci. Bebee Dol

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 3965 korisnika na forumu :: 72 registrovanih, 9 sakrivenih i 3884 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., aleph_one, ALEXV, ArchaBasha, Atomski čoban, Bbbggg1979, Bobanzd, brufen, bukefal, bunker, CHARLIE JA., cikadeda, Colt D, d.arsenal321, darkojbn, deki1001, deLacy, dj.ape, Djota1, DonRumataEstorski, dragoljub11987, DragoslavS, drimer, Džekson, Ezbuck, fijufijukrozkapiju55, Giskard, glados, goxin, Grebostrek, HogarStrashni, HrcAk47, hyla, ibssa, iceburn, IQ116, ivan1973, Ivica1102, joca83, kunktator, leopard83, Lep1na, maxim_von_burdengate, mačković, Medojed, miki kv, mile33, MILO-VAN, Moldovan, narandzasti, nuki1234, Orc, pein, Permaldar, Podljub, radza1, raso76, repac, ruma, sap, Smiljkovich, stingD, Str2022, theNedjeljko, TRZH92, vaci, Velizar Laro, Weah88, WELJKO, xAlex2, Zastava, zeka013