Tenkovski biatlon

100

Tenkovski biatlon

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33445

Onda je komentator prenosa glup ko kurac jer je reko Srbija treca a Kazahstan cetvrti

Citat:Наши танкисты прошли эстафету за 73 минуты 30 секунд, команда из Китая выполнила маневры за 77 минут 32 секунды и пришла второй, с результатом 78 минут 18 секунд третьими стали военнослужащие из Казахстана, и наконец, четвертое место досталось Сербии, чей экипаж прошел трассу за 83 минуты 23 секунды.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Neimar i savremeni farmer.
  • Pridružio: 24 Nov 2010
  • Poruke: 12167
  • Gde živiš: U sremu voljenome...

Одвозали смо за 1,24:56, а казахстан је возио 1,26:16



offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Konfuzno do krajnjih granica,,

offline
  • Inženjer elektronike
  • Pridružio: 12 Jun 2014
  • Poruke: 128
  • Gde živiš: Belovgrad

Па гледам на снимку, већ им поделише медаље. Наших нема.

rip
  • Vuco  Male
  • Nezaboravni član
  • Pridružio: 26 Sep 2012
  • Poruke: 383
  • Gde živiš: Kragujevac

Ruse milina gledati i kako ga teraju i kako gadjaju Zagrljaj

A reditelju prenosa sve najbolje u daljoj karijeri Bebee Dol

offline
  • Neimar i savremeni farmer.
  • Pridružio: 24 Nov 2010
  • Poruke: 12167
  • Gde živiš: U sremu voljenome...

овај коментатор је онда стварно ударен у главу.....

offline
  • Pridružio: 21 Jul 2008
  • Poruke: 10454

Slobodan čovek ::Па гледам на снимку, већ им поделише медаље. Наших нема.

Ma to su medalje za armijske igre

offline
  • Inženjer elektronike
  • Pridružio: 12 Jun 2014
  • Poruke: 128
  • Gde živiš: Belovgrad

Аааа. Е па не знам онда. Извињавам се.

offline
  • Pridružio: 14 Avg 2011
  • Poruke: 6625

Toni ::Onda je komentator prenosa glup ko kurac jer je reko Srbija treca a Kazahstan cetvrti

Citat:Наши танкисты прошли эстафету за 73 минуты 30 секунд, команда из Китая выполнила маневры за 77 минут 32 секунды и пришла второй, с результатом 78 минут 18 секунд третьими стали военнослужащие из Казахстана, и наконец, четвертое место досталось Сербии, чей экипаж прошел трассу за 83 минуты 23 секунды.


Mislim da su to rezultati polufinala.

Datum 13.8.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 17 Nov 2012
  • Poruke: 45

Ja nemogu da verujem kakvih ovde ljudi ima. TRECI SMO ALOOO Ovaj Strucnjak postavlja rezultate polufinala,drugi strucnjak kaze gledao dodelu medalja, a to za Armijske igre. TRECI......

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 937 korisnika na forumu :: 41 registrovanih, 6 sakrivenih i 890 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: airliners, Ba4e, Bbbggg1979, Blade, Bubi, BUDDAR70, burevesnik, DLazić, Dorcolac, dragisa dragisa, GeoM, Goran_, Ilija84, ivan1973, jon istvan, K a s p e r, kozhedub, kutija11, LostInSpaceandTime, Lucije Kvint, Markovic, mat, Michellefromrezistance, mile.ilic75, Milometer, Nemanja Opalić, nnovakis, obsc, partyzan, pavlo, Pekman, radza1, rodoljub, SamoGledam, sasa87, Simonsen23, stingD, strn, Tila Painen, troki1971, zeka013