Tenkovski biatlon

125

Tenkovski biatlon

offline
  • Jester  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Feb 2008
  • Poruke: 6928
  • Gde živiš: Srbija

Umeće i uvežbanost vozača je vrlo bitan faktor na ovom takmičenju, a snažan motor dodatno doprinosi boljem prolaznom vremenu.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 09 Feb 2015
  • Poruke: 1520

Uživo polufinale biatlona:

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • Pridružio: 09 Apr 2014
  • Poruke: 706

Очајан пренос, бар на RT у.Моги су бар у углу да ставе тренутни резултат, овако камера стоји сво време у једном месту.

offline
  • povjesničar, pedagog
  • Pridružio: 04 Sep 2012
  • Poruke: 2296
  • Gde živiš: Rijeka

ja gledam preko webcast-a od ruskog ministarstva obrane, puno bolji je prikaz od rt-a i drugih

offline
  • Pridružio: 03 Okt 2009
  • Poruke: 1015
  • Gde živiš: Novi Sad

У полуфиналу смо трећи....

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33445

Je li to gotovo ? Ako je tako Rusi su se kao najlosiji provukli u finale.

Kina i Belorusija su vozili 1:45 a Kazahstan 1:48. Po ovome Indija peta a mi sesti ukupno.

offline
  • Pridružio: 02 Feb 2010
  • Poruke: 3617

Белоруси тукли кинезе за 13 секунди...

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33445

Napisano: 11 Avg 2016 19:33

Jos nije izasla tabela, a nasi kazu da smo peti.

Citat:Момци су дали све од себе иако смо имали проблема са техником, системом и наоружањем. Показало се да трка не зависи само од екипе – нишанџије, командира и возача, већ умногоме и од технике. У односу на прошлу годину она је била много лошије исправности те смо због пеха на техници морали да уведемо резервни тенк. Честитао бих момцима, пре свега на тешким и напорним припремама, а затим на свему што су овде показали, истакао је потпуковник Тодоров.

Главни тренер тима Војске Србије за „Тенковски биатлон“ и заменик руководиоца мајор Нинослав З. Ђуђић такође је честитао екипи и похвалио њихов напор и труд.

- Уз велику вољу, екипа није успела да се пласира у веома прижељкивано финале „Тенковског биатлона“. Сумирајући резултате, заузели смо пето место у конкуренцији бројних велесила, а победиле су нас земље које су се такмичиле на својим тенковима, са својом опремом и муницијом, рекао је мајор Ђуђић и напоменуо да су припадници наше војске остварили најбољи резултат од екипа које су снаге одмеравале на руској техници.


[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Dopuna: 11 Avg 2016 20:30

Po ovome smo mi sesti. Finale Belorusija, Kina, Kazahstan, Rusija.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • povjesničar, pedagog
  • Pridružio: 04 Sep 2012
  • Poruke: 2296
  • Gde živiš: Rijeka

kad je finale u koliko sati,

offline
  • Pridružio: 02 Feb 2010
  • Poruke: 3617


Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1062 korisnika na forumu :: 99 registrovanih, 13 sakrivenih i 950 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: AC-DC, AleksSE, Alexandar-1973, Apok, ArchaBasha, Ares12356, Asparagus, Asteker, bigfoot, Bubimir, coaa, cvrle312, darionis, darkojbn, Dioniss, dj.ape, DonRumataEstorski, dragon986, dule10savic, ElGenius, Gall, GandorCC, Georgius, Gradjanin, Hans Gajger, Haris, Hitri, igorkozar83, ikan, Jecmendo, Jeremiah, JK, jon istvan, Kajzer Soze, Koplje, kybonacci, Lazur_01, Lep1na, Lucije Kvint, m94j, mercedesamg, Mi lao shu, Mihajlo, Milan 84, Milan A. Nikolic, milenko crazy north, milutin134, Mirage 2000N, Mićko, mnn2, moldway, Mrav Obrad, mrdaak, MrNo, Naj-Turs, nelezele, neutrino, nixos, Nomica, Orc, Oscar, ozzy, pein, Pekman, Permaldar, Pilence, pisac12, pobeda, raso76, redstar011, repac, rovac, royst33, Sevetar, shadower78, Sharpshooter, Shinobi, shiro, Sone0883, sonico, sova72, sspp, strn, tamno.nebo, Tanjagre, Uros Cuore Sportivo, Valter071, varda, vathra, veljko82, VJ, Vlada78, Vladimir O., VPV, x9, ZlatniRez, Zmaj Tolak, zokizemun, zule2