|
Poslao: 25 Sep 2012 11:36
|
offline
- Pridružio: 21 Maj 2008
- Poruke: 16625
|
AcaNik ::Кибо је баш добар момак и не видим разлог да њега банују
Што би рекао мој другар, ако ти је добар носи га кући
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 25 Sep 2012 20:54
|
offline
- weez

- Elitni građanin
- Pridružio: 23 Apr 2011
- Poruke: 1504
- Gde živiš: Planet Earth
|
Mislim da je pitanje "Zašto je Kibo banovan?" u ovom topicu sasvim na mestu,jedini što još nismo dobili odgovor???
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 25 Sep 2012 21:53
|
offline
- cezar 35

- SuperModerator
- Pridružio: 19 Feb 2006
- Poruke: 11141
- Gde živiš: Banja Luka
|
@All...
Nije li vec postalo degutantno raspravljati o banovanom, a dato je objasnjenje?
Molim malo ozbiljnosti!!
PS
Nadlezni moserator ce ocistiti off.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 26 Sep 2012 13:50
|
offline
- Jester

- Legendarni građanin
- Pridružio: 28 Feb 2008
- Poruke: 6928
- Gde živiš: Srbija
|
Zavisi kojeg kalibra je snajperska puška i kojeg nivoa zaštite je pancir. Ako snajperista cilja glavu, onda mu one prethodne dve stavke nisu bitne.
|
|
|
|
|
|