Oduvek ste hteli da znate, a niste imali koga da pitate

552

Oduvek ste hteli da znate, a niste imali koga da pitate

offline
  • snik 
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 21 Apr 2009
  • Poruke: 450

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Не могу да нађем ништа о овој пушци на снимку (од 0:36 до 1:07), тражио сам је по презимену конструктора, али ми избацује само његову конверзију калашњикова у bullpup. Зна ли неко шта?
Видим да је снимак из 2009, па се чудим да не налазим ништа.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 03 Nov 2009
  • Poruke: 5916
  • Gde živiš: U podrumu,mučim električara...

Imam jedno malo blesavo pitanje. Recimo dešava se neka parada, i idu vojnici na konjima (recimo stotinjak konja) , e sad, kako oni paze da se konj ne pokaki na sred parade pa da onda svi sledeći to fino izgaze? Very Happy



offline
  • Zastitar planete Zemlje i majke Prirode
  • Pridružio: 24 Jul 2012
  • Poruke: 3869
  • Gde živiš: Zemun

Ne hrane ga pred paradu, mozda samo jede dan pre ili im daju laskativ da se olaksaju pre preparde Wink Ko ce ga znati... Znam da u Pragu svaki konjusar koji prevozi turiste ima lopatice i dzak i skuplja. Na paradi to nije moguce jel da?

offline
  • Pridružio: 10 Mar 2011
  • Poruke: 458

Bobo123 ::Ne hrane ga pred paradu, mozda samo jede dan pre ili im daju laskativ da se olaksaju pre preparde Wink Ko ce ga znati... Znam da u Pragu svaki konjusar koji prevozi turiste ima lopatice i dzak i skuplja. Na paradi to nije moguce jel da?

У вријеме док је у Невесињској касарни била Аустроугарска војска коњушари су носили неке канте које су биле насађене на штап и трудили се да ту канту поставе кад коњ хоће да се олакша, тако да не мора касније да се чисти. Наравно ако си довољно увјежбан. Very Happy

offline
  • Zastitar planete Zemlje i majke Prirode
  • Pridružio: 24 Jul 2012
  • Poruke: 3869
  • Gde živiš: Zemun

E to je kultura Smile

offline
  • Pridružio: 03 Nov 2009
  • Poruke: 5916
  • Gde živiš: U podrumu,mučim električara...

More, ja bi' te švabove sve uza zid pa metak u čelo Wink

offline
  • Pridružio: 03 Okt 2009
  • Poruke: 1015
  • Gde živiš: Novi Sad

Kad konj digne rep, tvoje je samo da vikneš: "Bombs away!"
Mr. Green

offline
  • Zastitar planete Zemlje i majke Prirode
  • Pridružio: 24 Jul 2012
  • Poruke: 3869
  • Gde živiš: Zemun

Misirac ::More, ja bi' te švabove sve uza zid pa metak u čelo Wink

Ko to tamo peva? Smile

offline
  • Pridružio: 03 Nov 2009
  • Poruke: 5916
  • Gde živiš: U podrumu,mučim električara...

Pa kada nešo u smislu "Die beste, die beste" ja moram [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] Very Happy Very Happy Very Happy

offline
  • gloyer  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 23 Feb 2007
  • Poruke: 3761
  • Gde živiš: Banat

Врло једноставно, то знамо сви који имамо кере по становима, јер су они са својим коњима исто свакодневно и знају им навике. Постоје једноставна правила, типа "а клопа - а клоња" Wink
Уосталом, мени је то чак и симпатично, када се олакшају у сред града - а и корисно за неке друге живуљке Smile
Него, они ходају и олакшавају се на велико - симпатичније је када морају "на мало" да се олакшају, то не могу у ходу Smile

Али питање је за 5!

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 3295 korisnika na forumu :: 107 registrovanih, 16 sakrivenih i 3172 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: amaterSRB, Apok, Asteker, AudioTehnica, BB, berste23, Betty25, BlackTower, Bob.Rock, bojanM84, Bolencebl, Boris90, borya90, Boskovic, BrusLi, Bubimir, celt, Chainsaw, Cirkon, coaaco, comi991, d.arsenal321, Demi87, DENIRO, Dragan1998, dusanobr, Dvojac005, dzoni19, Džekson, Giskard, Goksi95, Gosha101980, goxin, Hans Gajger, herrDule, HrcAk47, Insan, jalos, jon istvan, K a s p e r, K-1A, komenski, Lepi Jova, Levi, lord sir giga, M74AB3, M855, Manjane, markolopin, MaschinenPistole, Medojed, mercedesamg, mexo, MGBRBG, mikoyan21, Milan A. Nikolic, milanpb, milenko crazy north, Milos ZA, Milun24, mist-mist, Moldovan, Muki 123, narandzasti, neutrino, nikolapetkovic, Orc, orjen, pablojepao, Pavel Medved, Peruta, Polifon, Prečanin30, pristinski korpus, procesor, Pururin, pzoca, repac, rovac, ruma, S-G, S2M, sarma, sekretar, Shilok, sickmouse, Sirius, SirOliver, Siti2, Smd, Smiljke, sonico, sony771, Srle993, stegonosa, t84dar, Tihi86, tooljan, Username1000, VJ, Vlad000, Vlada78, vladom6, vukan0799, zarko5566, Zmajac, Zoca