Privredno kretanje namenske industrije Srbije

23

Privredno kretanje namenske industrije Srbije

offline
  • Pridružio: 02 Jan 2010
  • Poruke: 1457

Србија од целе привреде и пољопривреде има извоз неких милијарду$ и није ми јасно када нам производи не пролазе на инострано тржиште свака част изузецима паре које имамо не скоцентришемо на оно што иде на војну индустрију, воће и житарице које извозимо,а остало да правимо само за своје потребе.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • sebab 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 19 Dec 2007
  • Poruke: 4193

o kome se radi, verovatno cemo saznati iz stranih, a ne nasih izvora. svi se u svetu hvale svojim uspesima, samo mi sami krijemo od sopstvenog naroda. ne znam sta je razlog, ali ako je rec o nekoj tajni, koga to interesuje, mislim na strane sluzbe bezbednosti, moze lako da sazna.

da nagadjamo? recimo libija.



offline
  • celik 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 08 Maj 2010
  • Poruke: 1714

Ajde da se kladimo, da ce tek iduce godine poceti da se gomilaju bombasti naslovi i vesti o proizvodnji i uspesnom izvozu nasih oruzara!

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 765
  • Gde živiš: Smederevo, Andor,svratim ponekad

Nadajmo se da si u pravu,ali se nadam da ce ti naslovi makar imati pokrice Mr. Green

offline
  • celik 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 08 Maj 2010
  • Poruke: 1714

Pa, naslova ce biti sigurno, podsecam Vas da je izborna godina!

offline
  • Pridružio: 16 Okt 2010
  • Poruke: 49

TOP GUN ::Vojna industrija skopila ugovor u Africi vredan 400 miliona dolara

Ovaj ugovor podiže ukupnu vrednost izvoza vojne industrije ostvarene u poslednje tri godine na 1, 2 milijarde, što vojnu industriju izbacuje na sam vrh liste izvoznika.

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


Ovo je smešno. Pa mi tamo pravimo fabrike za proizvodnju oružja, a ne izvozimo oružje. Ovo je posao za metalce a ne za vojnu industriju. Ali, neko baš voli da se slika.

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 765
  • Gde živiš: Smederevo, Andor,svratim ponekad

To spada u vojnu industriju,nasi gradjevinari su i staroj Yugi bili veoma trazeni,i veliki deo vojnog izvoza u staroj Yugi ostvarivali smo na ovaj nacin...ne znam sta je tu sporno,zaista me raduje sto nam se vojna industrija vraca na putevima stare slave,1,2 milijarada za 3 godina,je odlicno,jos kada se ostvare svi projekti koji se planiraju,e onda ima Bog da nas vidi...........

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Jeste sve cveta a oruzari strajkuju.

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 765
  • Gde živiš: Smederevo, Andor,svratim ponekad

Pa mnogo je bolje nego pre...nista nije idealno,ali je definitivno bolje,i sad mozemo da iidemo samo na bolje Mr. Green

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

Ashaman PVO ::To spada u vojnu industriju,nasi gradjevinari su i staroj Yugi bili veoma trazeni,i veliki deo vojnog izvoza u staroj Yugi ostvarivali smo na ovaj nacin...ne znam sta je tu sporno,zaista me raduje sto nam se vojna industrija vraca na putevima stare slave,1,2 milijarada za 3 godina,je odlicno,jos kada se ostvare svi projekti koji se planiraju,e onda ima Bog da nas vidi...........
ma vojna industrija je pored prehrambene bila najprofitabilnija u bivsoj jugi i tako treba da bude i u Srbiji,jer nista mi izgleda drugo i nezanmo ,secam se da sam jednom procitao da je rekord u izvozu vojne opreme bio 2,69 milijardi dol. mislim 1987? ili talo nesto ,e kad bi se u danasnje vreme makar primakli cifri od milijardu ali eto perspektive ima, znanja ima ,,strucnjaka ima samo da se politicari u red dovedu Mr. Green

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1046 korisnika na forumu :: 95 registrovanih, 7 sakrivenih i 944 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 10x10.9, 8u47, A.R.Chafee.Jr., acatomic, AirSremac, ALFASPORTIVO, Andy, Apok, bpop, Chileee, comi_pfc, crnogorac, d.arsenal321, dane007, debeli, DeerHunter, dekiz, Despot Đurađ, Dimitrise93, dj.ape, Djota1, dok80, dolinalima, DonRumataEstorski, Dorcolac, DragoslavS, dule10savic, Džekson, Electron, ElGenius, Folkstar, france93, Gama, Georgius, Gogi_avio, goran.vvv, HawX, Hitri, Incognito, Jablan, Jeremija98, JOntra, jukeboxer, Kamov, kaput21, kib, Korle, kybonacci, Lance Guest, Lep1na, leptirleptir, M74AB3, Marko Marković, MaRtInsrbija1993, Mi lao shu, Mihailo Gazdić, Mihajlo, miki69, Milan A. Nikolic, Mile14, mladen.zovko, MountAndBlade, munem, N.e.m.a.nj.a., Naj-Turs, narandzasti, nenaddz, Nepopravljivi, neutrino, nixos, Nole, ozzy, pablojepao, ping15, Prečanin30, procesor, radovanstojkov023, radza1, raster12, Resnica, S-G, S.Palestinac, shiro, sombrero, tomigun, troki1971, vasa.93, vathra, Vlado82, voja64, Vrač, vrgudinac, xAlex2, Zdilar, zivojin32