Ratne pesme

11

Ratne pesme

offline
  • boksi  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2008
  • Poruke: 8010

Ruska predsednicka garda

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • boksi  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2008
  • Poruke: 8010

Ova Škotska muzika je extra pogotovo kad se cuju gajde



offline
  • Pridružio: 27 Jul 2008
  • Poruke: 885
  • Gde živiš: Backa Palanka

Jes' da je iz igre, al' mi se dopada.

offline
  • d22 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 30 Jul 2009
  • Poruke: 26

Mislim da nije spomenuto

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 17 Maj 2007
  • Poruke: 13842

boksi ::Ova Škotska muzika je extra pogotovo kad se cuju gajde
Holivud Very Happy ...

Steta je sto se nisu drzali istorije vec su dosta improvizovali.

offline
  • Pridružio: 07 Nov 2007
  • Poruke: 8369
  • Gde živiš: Ravni Banat

Иван Семјонович Козловски и хор Александрова певају песму "Краснофлотскаја". И морнари имају уста да запевају...

Снимак је из '56. а сама песма је настала '36'. године. Не помиње се ни Стаљин, ни Партија.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Dopuna: 07 Avg 2009 11:22

Комшије Румуни - "Викторија ши глорија". ОК, назив и разумем, али не и остало, али у сваком случају - фино звучи.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 09 Jan 2009
  • Poruke: 667

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 08 Sep 2005
  • Poruke: 5727

Jim Goose ::http://www.youtube.com/watch?v=zCjWQHpu3bY

Čoveče, obožavam je! Zagrljaj Zagrljaj Zagrljaj Zagrljaj

offline
  • Pridružio: 07 Nov 2007
  • Poruke: 8369
  • Gde živiš: Ravni Banat

Не пратиш тему - већ је било.

offline
  • Pridružio: 03 Nov 2009
  • Poruke: 5916
  • Gde živiš: U podrumu,mučim električara...

Jim Goose ::http://www.youtube.com/watch?v=zCjWQHpu3bY


Koristi je Lazanski u svom dokumentarcu Rat za Kosovo,kako to sve mocno izgleda Very Happy Very Happy Very Happy

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 998 korisnika na forumu :: 49 registrovanih, 2 sakrivenih i 947 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: ArchaBasha, bbogdan, Betty25, Blade, bpvl, BrusLi, BUDDAR70, bukefal, CHARLIE JA., cyprus, djuradj, dragisa dragisa, dukajov, Feller, GT, ikan, IQ116, K-1A, kovac9mm, kunktator, kutija11, ladro, leopard83, marko.markovic, MarkoD, Milan A. Nikolic, Miler88, Moldovan, Natuzzi, pacika, pein, Pekman, PMsnow, Pururin, raketaš, RD84, Ripanjac, RommelBL, royst33, sasics, Savantije, Srna, stefan95, tomigun, US_Rank_0, VekiJ, vladulns, zubri, Zukov