Vojna fotografija

500

Vojna fotografija

offline
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39662

Sovjetski vojnici u dejstvu sa ДШК dok u pozadini pada mina ili granata



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22279

Pozirana fotka, kao i gomila drugih iz 2.s.r.



offline
  • kljift 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Okt 2009
  • Poruke: 7399

pein ::Боец специального подразделения турецкой жандармерии в Сирии, 2018


Zna li se da li ovaj zaptija nosi sovjetsko naoružanje zbog kvaliteta istog ili zbog kompatibilnosti kalibra sa ratnom zonom u kojoj se nalazi? Ili zbog oboje.

offline
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39662

Gangsta paradize Jemen

offline
  • kljift 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Okt 2009
  • Poruke: 7399




Arbuzi

offline
  • Pridružio: 13 Avg 2011
  • Poruke: 1485
  • Gde živiš: Zajecar

Nemački snimak bombardovanja Staljingrada, septembar 1942

offline
  • vampire and philosopher, po©smt, rhd©t
  • Pridružio: 13 Dec 2013
  • Poruke: 6078
  • Gde živiš: Esgaroth

Раније сам на некој теми, не сећам се којој, поставио једну фотографију мог деда-ујака Добросава Грковића као војника у мисији УН на Синају... у међувремну сам пронашао још једну, на којој стоји и датум, 18. март 1963. године. Ево их обе...


offline
  • dakota  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 12 Feb 2008
  • Poruke: 961
  • Gde živiš: Beograd

@sky...
Slikaj pozadinu fotografije, neka 63ca suvise novo, da nije ipak 1953ca?

offline
  • vampire and philosopher, po©smt, rhd©t
  • Pridružio: 13 Dec 2013
  • Poruke: 6078
  • Gde živiš: Esgaroth

На полеђини дефинитивно стоји 1963... е, сад, можда јесте настала раније, а да је Добросав посвету написао тог 18. марта 1963.

УНЕФ I био је од новембра 1956. до јуна 1967. тако да 1953. не би ни могла бити...

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39662

Бойцы РККА с автоматами Федорова на крыше взорванного финского ДОТа

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1355 korisnika na forumu :: 81 registrovanih, 11 sakrivenih i 1263 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aramis s, Baždaranac, Bloody, bojcistv, bokicacar, C-Gun, Ciri1994, Cirkon, Clouseau, comi_pfc, crazydkure, crnirocko, darkkran, darkojovxp, DeerHunter, dejan1972, DziadekDzidek, Georgius, Glavonja049, goxin, Grebostrek, Hans Gajger, HawX, HogarStrashni, igorpet, Insan, Ivoo, jalos, Jelly4183, JohnDoe, konstruktor, Kotarle, Kozi-RS, krkalon, Kvaka22, Lance Guest, laurusri, lcc, Lošmi, Magistar78, Marko Marković, Marko1238, markolopin, MarkoW, MaschinenPistole, mdp92, milanpb, Miler88, MILO-VAN, mixkax, Moldovan, Naj-Turs, nekdo, nenad81, Nole, Nomica, Orc, Panter, pfc74, Pv123, repac, rovac, Sale0501, Savantije, Singidunumac, Siti2, Smajser, Srki98, Srna, stegonosa, Str2022, SympathyForTheDevil, TheDictator, tritonus, uruk, USSVoyager, xAlex2, Zanimljivo, Zmaj Tolak, Zoca, Zoran1959