Vojna tematika i sedma umetnost

310

Vojna tematika i sedma umetnost

offline
  • Sim.a 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 29 Avg 2009
  • Poruke: 3419
  • Gde živiš: Zemlja čuda

Hvala za preporuku o Last Resort. Silazi već i druga epizoda Smile



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 30 Avg 2011
  • Poruke: 757

Last Resort kako su krenuli u sledećoj epizodi očekujem vanzemaljce Smile



offline
  • Neimar i savremeni farmer.
  • Pridružio: 24 Nov 2010
  • Poruke: 12167
  • Gde živiš: U sremu voljenome...

Одлична је друга епизода последњег средства. Биће ово одлична серија. Домовина, одличан први серијал, други је бољи вероватно. И одличан Демијан у улози наредника, (Мајора Винтерса-како га ја зовем. Ипак је браћа по оружју прославила овог глумца)..

offline
  • Pridružio: 26 Okt 2011
  • Poruke: 1232

Samo da ne bude i u Last Resort , kao u mnoge Americke filmove, dodje Michael Dudikof i unisti cijelo ostrvo i spasava svijet. ulazi u podmornicu dok podmornica plovi, i takvih sranja, to i dijete od 12 godina shvati da ne odgovara realnoscu.

offline
  • Levi  Male
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 12 Nov 2011
  • Poruke: 662

Druga epizoda Last Resort-a me iznenadila, ocekivao sam neko mrtvilo od epizode sa off topic pricom koja nema veze sa Pilot epizodom kako to obicno biva u serijama. Mislim da ce serija biti puna iznenadjenja.

offline
  • Sim.a 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 29 Avg 2009
  • Poruke: 3419
  • Gde živiš: Zemlja čuda

Ovo je nešto na šta sam slučajno naišao. Gledao je neko?
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 03 Nov 2009
  • Poruke: 5916
  • Gde živiš: U podrumu,mučim električara...

Napisano: 08 Okt 2012 15:23

Gledao ja odavno, nekoliko puta, odličan je Wink

Dopuna: 08 Okt 2012 15:24

Mislim čak i da sam ga pominjao Wink

Dopuna: 08 Okt 2012 15:25

Ustvari nisam, gledao sam "Saints and soldiers" bez ovog nastavka... to je valjda drugi film Sad

offline
  • Pridružio: 26 Okt 2011
  • Poruke: 1232

Izgleda ce bit odlicna serija.. Videcemo u nastavku.

offline
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 2402
  • Gde živiš: mirna bačka

Sim.a ::Ovo je nešto na šta sam slučajno naišao. Gledao je neko?
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

ja sam danas prvi put video,jeste to je drugi deo SaS

offline
  • Pridružio: 03 Nov 2009
  • Poruke: 5916
  • Gde živiš: U podrumu,mučim električara...

Glumi isti glumac koji je glumio i u prvom "Saints and soldiers" Smile

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1783 korisnika na forumu :: 15 registrovanih, 2 sakrivenih i 1766 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Asparagus, blue, Boskovic, dejanlule72, Faki-Valjevo, Fog of War, kolateralnasteta, mile.ilic75, Mzee, Pero, Tas011, tomo2, vidra1, wolverined4, zoranjev