Aeromiting "Batajnica 2009"

137

Aeromiting "Batajnica 2009"

offline
  • Jester  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Feb 2008
  • Poruke: 6928
  • Gde živiš: Srbija

Meni je ova gospođica ili gospođa od nekud poznata. Mislim da sam je viđao na TV-u u obezbeđenju još nekih osoba koje su boravile u Srbiji. Da li ste sigurni da je britanka? Možda je pripadnica Uprave za obezbeđenje ljudi i objekata MUP-a Srbije.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 04 Sep 2005
  • Poruke: 684

Pala boi ona brate na prvi dobar udarac bilo da je britanka ili domaca



offline
  • Kos93  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Sep 2007
  • Poruke: 7609

machak ::@Kos93:
Свака част, лепе су ти фотке. Чиме си сликао?


Hvala. Ziveli Za fotografije je zaslužan Kanon D1000, mada sam nešto morao da odradim u fotošopu, neke da skratim , neke da posvetlim, mada će muek tek biti da preberem i odradim sliek aviona na nebu, koji su nažalost na većini fotografija ispali jajko mali, te ću oko njih morati dosta da se mučim.

offline
  • Nele  Male
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 03 Avg 2008
  • Poruke: 648

yufighter ::Pala boi ona brate na prvi dobar udarac bilo da je britanka ili domaca

Само нисам укапирао, јел би пала или "пала"? Mr. Green Laughing

offline
  • Pridružio: 04 Sep 2005
  • Poruke: 684

Citat:Само нисам укапирао, јел би пала или "пала"?

Naravski "pala", da joj pridje bata Prle i kaze "snajka 'ajd da se poduhvatimo"

offline
  • Pridružio: 13 Okt 2009
  • Poruke: 6
  • Gde živiš: Zemun

Evo i od mene nesto fotografija...










Dopuna: 13 Okt 2009 22:35

Bice ih jos samo jos dok zavrsim obradu...

Dopuna: 13 Okt 2009 22:50

... i jos neka fotka...


















offline
  • Pridružio: 12 Sep 2009
  • Poruke: 40
  • Gde živiš: Sombor

Lepo lepo.

offline
  • Pridružio: 17 Maj 2008
  • Poruke: 13013
  • Gde živiš: Srbija

@nikond700 dobro dosao na forum. Odlicne su ti slike.

offline
  • Pridružio: 13 Okt 2009
  • Poruke: 6
  • Gde živiš: Zemun

HVALA PUNO!!! Bile bi jos dosta bolje samo mi teleobjektiv bio pokvaren (crko motor za izoštravanje...), bice jos fotografija samo da ih obradim... A imam i jedno iznanadjenje...

offline
  • Pridružio: 26 Maj 2009
  • Poruke: 2903
  • Gde živiš: Sremski Karlovci, Srbija

nikond700 fotke su ti odlicne!

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 820 korisnika na forumu :: 39 registrovanih, 6 sakrivenih i 775 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: abramac, amaterSRB, Blade, Bobrock1, BrcakRS, BUDDAR70, burevestnik, cyprus, dejan1972, Deki Duga Devetka, doragan, Dorcolac, dragisa dragisa, Goran_, HrcAk47, Istman, Kalem, Kruger, kutija11, Lance Guest, ljuba.b, mat, Milan A. Nikolic, Mitch22, nelezele, Nemanja Opalić, opt1, partyzan, radza1, raketaš, RecA, rodoljub, sasa87, strn, Tila Painen, troki1971, Vlad000, zlaya011, Zukov