Dan avijacije 2. avgust 2011. Niš

11

Dan avijacije 2. avgust 2011. Niš

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Bili su veoma visoko i daleko.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 27 Dec 2010
  • Poruke: 349

Zixo,

Pošteno nam reci, da li si na poslednjoj fotki slikao Gazelu ili...? Smile

"Žene i avioni", serbian edition! Very Happy



offline
  • Ratarstvo
  • Pridružio: 21 Nov 2009
  • Poruke: 263





Ostale slike:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 07 Jul 2009
  • Poruke: 1038
  • Gde živiš: gde stignem

archer ::To smo se i mi pitali.

2- za elementarno (ne)poznavanje avijacije... Laughing Laughing Laughing

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Citat:Pošteno nam reci, da li si na poslednjoj fotki slikao Gazelu ili...? Smile

Pošten da budem to je bilo neko dete, a nikako nisam mogao da uslikam helikopter a da nema bas nikoga oko njega.

offline
  • Pridružio: 20 Dec 2009
  • Poruke: 1300
  • Gde živiš: u kanalizaciji sa Nindza Kornjacama

berkut S-37 ::archer ::To smo se i mi pitali.

2- za elementarno (ne)poznavanje avijacije... Laughing Laughing Laughing



inace ja sam to i rekao,ali Zika i Sale kazu nije nije Very Happy

offline
  • Pridružio: 07 Jul 2009
  • Poruke: 1038
  • Gde živiš: gde stignem

archer ::berkut S-37 ::archer ::To smo se i mi pitali.

2- za elementarno (ne)poznavanje avijacije... Laughing Laughing Laughing



inace ja sam to i rekao,ali Zika i Sale kazu nije nije Very Happy

A jaooooj... dva fanatika, a pocetnicke greske...
@zixo, sale ???

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Archere nisi to rekao. Rekao si da je to horizontalni stabilizator. Very Happy

offline
  • Pridružio: 20 Dec 2009
  • Poruke: 1300
  • Gde živiš: u kanalizaciji sa Nindza Kornjacama

A jeste tacno.
A neko rece da je krilo od Kraguja Mr. Green

offline
  • Pridružio: 14 Jul 2008
  • Poruke: 3380

Meni ne izgleda kao horizontalni stabilizator An-26, nego kao obicno krilo manjeg aviona.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 866 korisnika na forumu :: 47 registrovanih, 3 sakrivenih i 816 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 90SIN, b_z_b, Baždaranac, Bbbggg1979, bbrasnjo3, bojanM84, BUDDAR70, cakija, Cigi, Comyymoc, Demi87, Dorcolac, Dovla 1980, Dzoni2412, ekipo26, GeoM, HogarStrashni, Imperator_Aleksandr_lll, JimmyNapoli, Kibice, Kruger, kutija11, ladro, Lance Guest, LostInSpaceandTime, Markovic, mkukoleca, mnn2, Mzee, N.e.m.a.nj.a., Orc, Panter, Papadubi, Promising0, Radula, sap, Sarmat, stegonosa, t.e.m.p.l.a.r., Tas011, tomigun, vaci, vargas, Vladimir90, Vlado82, xAlex2, Zorge