On-line Kontrola leta (Preleti stranih aviona iznad i oko teritorije Srbije)

33

On-line Kontrola leta (Preleti stranih aviona iznad i oko teritorije Srbije)

offline
  • Pridružio: 13 Avg 2011
  • Poruke: 1485
  • Gde živiš: Zajecar

Danas iznad jugoistoka:







Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 17 Mar 2020
  • Poruke: 572

19. Септембар,12,45 сати.
У оквиру обележавања годишњице мисије Halijard,осим Herculesa, летео је и KC 135 Stratotanker.
Пуњење горивом обављено је изнад рејона Драгачева и јужних обронака планине Јелице,на висини од приближно 4.500 метара.






offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33443

Ovo ispade prvo tankanje u vazduhu iznad nase teritorije ?

offline
  • Pridružio: 01 Dec 2009
  • Poruke: 2453
  • Gde živiš: Borca Sebes gde obicno .......

Bas dupla retkost na nasem nebu i kao avion i vojska kojoj pripada.

offline
  • FAMAS  Male
  • Ugledni građanin
  • Ivan Milanović
  • Pridružio: 10 Avg 2007
  • Poruke: 372
  • Gde živiš: Strawberry Field

Zanimljiva putanja leta...



---------------------------------------
US Army Sikorsky UH-60M Black Hawk neposredno uz adm. liniju sa KiM, kod Merdara. Istovremeno po jedan iznad Urosevca i Lipljana:

offline
  • Pridružio: 20 Dec 2018
  • Poruke: 3446

Нисам испратио да ли је слетео на нишки аеродром или је наставио ка Мађарској

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37722
  • Gde živiš: ovalni kabinet

JAKE 37 tik uz našu granicu

offline
  • Pridružio: 13 Jun 2007
  • Poruke: 2605
  • Gde živiš: South of Heaven

lord sir giga ::Bas dupla retkost na nasem nebu i kao avion i vojska kojoj pripada.

' Ladno iznad mene, bangladeški Let-410 Ziveli Da ne izbacuju radnike padobranima? Mr. Green

offline
  • Pridružio: 25 Maj 2025
  • Poruke: 68

Prije neki dan je u posjeti bio egipatski IL-76mf ali nemam slikoviti zapis.. Čisto da ostane zabilježeno...

offline
  • FAMAS  Male
  • Ugledni građanin
  • Ivan Milanović
  • Pridružio: 10 Avg 2007
  • Poruke: 372
  • Gde živiš: Strawberry Field

KFOR-ova BPL danas neposredno uz KZB. Celog dana se vrtela u ovom reonu.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1064 korisnika na forumu :: 8 registrovanih, 2 sakrivenih i 1054 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: benne, maksi007, mile.ilic75, Motocar, NorthWind, Saša31LPB, shiro, TRZH92