|
Poslao: 19 Sep 2025 11:32
|
offline
- aleksmajstor

- Super građanin
- Pridružio: 13 Avg 2011
- Poruke: 1485
- Gde živiš: Zajecar
|
Danas iznad jugoistoka:
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
|
|
Poslao: 21 Sep 2025 17:02
|
offline
- Toni

- SuperModerator
- Pridružio: 18 Jun 2008
- Poruke: 33443
|
Ovo ispade prvo tankanje u vazduhu iznad nase teritorije ?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 29 Sep 2025 10:06
|
offline
- lord sir giga

- Elitni građanin
- Pridružio: 01 Dec 2009
- Poruke: 2453
- Gde živiš: Borca Sebes gde obicno .......
|
Bas dupla retkost na nasem nebu i kao avion i vojska kojoj pripada.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 27 Okt 2025 18:31
|
offline
- kybonacci
- Legendarni građanin
- Pridružio: 20 Dec 2018
- Poruke: 3446
|
Нисам испратио да ли је слетео на нишки аеродром или је наставио ка Мађарској
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 06 Nov 2025 21:57
|
offline
- Gavrilo Milentijević
- Komandir stanice milicije Gornje Polje
- Pridružio: 12 Feb 2005
- Poruke: 37722
- Gde živiš: ovalni kabinet
|
JAKE 37 tik uz našu granicu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 09 Nov 2025 08:40
|
offline
- Pridružio: 25 Maj 2025
- Poruke: 68
|
Prije neki dan je u posjeti bio egipatski IL-76mf ali nemam slikoviti zapis.. Čisto da ostane zabilježeno...
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 14 Nov 2025 17:52
|
offline
- FAMAS

- Ugledni građanin
- Pridružio: 10 Avg 2007
- Poruke: 372
- Gde živiš: Strawberry Field
|
KFOR-ova BPL danas neposredno uz KZB. Celog dana se vrtela u ovom reonu.
|
|
|
|
|
|