Otvorena vrata aerodroma Batajnica

7

Otvorena vrata aerodroma Batajnica

offline
  • Pridružio: 30 Okt 2007
  • Poruke: 994

Cini mi se da je vracen VS jer znam da je SUKL kupila Beech 350



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 30 Jun 2007
  • Poruke: 6373
  • Gde živiš: Novi Sad, severoistočna Srbija

Пар мојих слика са отвореног дана.










Преостале слике на:

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • Pridružio: 04 Maj 2010
  • Poruke: 1025
  • Gde živiš: Gore iznad oblaka...

slike su super svaka cast samo mi nije jasno zasto nisu i ovaj drugi jak obojili u onu semu plavu ...

offline
  • Kos93  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Sep 2007
  • Poruke: 7607

SRDJAN254 ::slike su super svaka cast samo mi nije jasno zasto nisu i ovaj drugi jak obojili u onu semu plavu ...

Предпостављам да је разлог тога то што је у време када је ремонтован Јак 505 био у власништву републичке агенције, док је овај у бојама тробојке у власништву ВС која је имала у плану да га офарба овако како је данас, док је 505 отприлике офарбан само да се замене СРЈ/СЦГ боје са Српским бојама.

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Mene zanima i kakav je status treceg Jak-40, 71504 koga smo videli na kraju stajanke.

offline
  • Pridružio: 30 Okt 2007
  • Poruke: 994

Koliko se secam nekad je neko pomenuo da se razmislja o remontu 504 ali to je bilo u vreme kad su ova dva radjena,tako da cisto sumnjam da ce od toga nesto biti...
Izvinjavam se sto ne iznsim konkretan podatak ali zaboravio sam

offline
  • Pridružio: 17 Feb 2010
  • Poruke: 426

Fala Djordje.
Da li neko zna kada je poslednkji put leteo neki od nasih migova 29 ?

offline
  • Pridružio: 26 Maj 2009
  • Poruke: 2903
  • Gde živiš: Sremski Karlovci, Srbija

abudabi ::
Da li neko zna kada je poslednkji put leteo neki od nasih migova 29 ?


25. septembra prosle godine GUZ - Glavom U Zid

offline
  • Pridružio: 11 Sep 2009
  • Poruke: 116
  • Gde živiš: tu i tamo

ZA 29-ku neznam ali je danas iznad zrenjanina u dva navrata dosta nisko proleteo G-4. Lepo ih je videti da lete.

offline
  • Pridružio: 17 Maj 2008
  • Poruke: 13010
  • Gde živiš: Srbija

zoka ::ZA 29-ku neznam ali je danas iznad zrenjanina u dva navrata dosta nisko proleteo G-4. Lepo ih je videti da lete.

Tema za to
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1169 korisnika na forumu :: 53 registrovanih, 4 sakrivenih i 1112 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 037, _Rade, ajo baba, aramis s, Ares12356, Asparagus, AudioTehnica, bavar357, benne, bigvlada, Borski1977, boxbole, dejankm, DonRumataEstorski, Dovla 1980, g_g, Gitzherai, Hans Gajger, ikan, Jeremiah, Jovan1983, Kajzer Soze, kapela, kibihrchak, kunktator, kybonacci, leopard83, leptirleptir, Litostroton, milenko crazy north, Millennium, Milometer, moldway, nesa1962, niksa517, nuke92, orfanel, Oscar, Panter, Piani Jazzer, Polifon, Poof, precan, proka89, Prometeus, RJ, Sevatar, sickmouse, VanZan, Veless, vuksa72, XBMC, zemljanin