Otvorena vrata aerodroma Batajnica

9

Otvorena vrata aerodroma Batajnica

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Citat:Sad me zbuniste, jel subota 14 ili 21???

21.MAJ - SUBOTA

Kapije otvorene verovatno od 10 do 14 h.


Citat:A kada se to u Nišu očekuje da bude letenja?

Otvoreni dan četvrtak 26.maj.


Citat:Već sam postavio pitanje ali nijesam dobio odgovor, jel ima i jedna slika srbskih 29-ki sa naoružanjem od 2006. do danas?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Galeb  Male
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 14 Apr 2011
  • Poruke: 300
  • Gde živiš: U oblacima...

@Zixo


Hvala Zixo, pade mi kamen sa srca...imaš pivo za ovo. Ziveli



rip
  • yz1sg  Male
  • Nezaboravni član
  • Pridružio: 12 Sep 2006
  • Poruke: 225

Prema nekim informacijama mozda bude i nesto od letackog programa u subotu ali to jos nije sigurno... U svakom slucaju znacete na vreme.

offline
  • Pridružio: 17 Maj 2008
  • Poruke: 13026
  • Gde živiš: Srbija

Vreme

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 27 Feb 2009
  • Poruke: 455
  • Gde živiš: Beograd

Very Happy A sada, kako javlja nas drugar Tango,letacki u subotu na Bataji...i migovi....2xmig21,2xmig 29,3x g4.....fiktivno dejstvo po aerodromu uz neposrednu lovacku zastitu. Cool

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Citat TangoSix-a.

Citat:Otvoreni dan na Batajnici u Subotu sa letackim programom! 2xMiG-21, 2xMiG-29, 2xGazela, 3xG-4 i 4+ Mi-8. Displej ce biti kombinovan-fiktivno dejstvo po aerodromu uz neposrednu lovacku podrsku.

Kakva mocna fotka, opet TangoSix (Petar Vojinovic).

offline
  • Pridružio: 17 Maj 2008
  • Poruke: 13026
  • Gde živiš: Srbija

@zixo od kada je slika ? Jel ovo kao priprema za otvoreni dan ?

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Slika je od jutros, bila je u poseti delegacija OEBS-a.

offline
  • Pridružio: 17 Maj 2008
  • Poruke: 13026
  • Gde živiš: Srbija

Izgleda ce program biti slican kao i na aeromitingu Batajnica 2009.

offline
  • Pridružio: 10 Feb 2010
  • Poruke: 3824

zixo ::

Kakva mocna fotka, opet TangoSix (Petar Vojinovic).



Kao kad Ameri poslažu svoje letelice.
Trebali su doterati Jaka i Utvu-75 pa da zatvore krug Razz

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1046 korisnika na forumu :: 95 registrovanih, 7 sakrivenih i 944 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 10x10.9, 8u47, A.R.Chafee.Jr., acatomic, AirSremac, ALFASPORTIVO, Andy, Apok, bpop, Chileee, comi_pfc, crnogorac, d.arsenal321, dane007, debeli, DeerHunter, dekiz, Despot Đurađ, Dimitrise93, dj.ape, Djota1, dok80, dolinalima, DonRumataEstorski, Dorcolac, DragoslavS, dule10savic, Džekson, Electron, ElGenius, Folkstar, france93, Gama, Georgius, Gogi_avio, goran.vvv, HawX, Hitri, Incognito, Jablan, Jeremija98, JOntra, jukeboxer, Kamov, kaput21, kib, Korle, kybonacci, Lance Guest, Lep1na, leptirleptir, M74AB3, Marko Marković, MaRtInsrbija1993, Mi lao shu, Mihailo Gazdić, Mihajlo, miki69, Milan A. Nikolic, Mile14, mladen.zovko, MountAndBlade, munem, N.e.m.a.nj.a., Naj-Turs, narandzasti, nenaddz, Nepopravljivi, neutrino, nixos, Nole, ozzy, pablojepao, ping15, Prečanin30, procesor, radovanstojkov023, radza1, raster12, Resnica, S-G, S.Palestinac, shiro, sombrero, tomigun, troki1971, vasa.93, vathra, Vlado82, voja64, Vrač, vrgudinac, xAlex2, Zdilar, zivojin32