Otvorena vrata aerodroma Batajnica

8

Otvorena vrata aerodroma Batajnica

offline
  • Pridružio: 26 Mar 2009
  • Poruke: 4968
  • Gde živiš: Šid

jel moze malo vise info o otvorenim danima na bataji sledece subote?
mislim da je pisalo negde na forumu..
ali sad ne mogu da nadjem



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Nikola Vukota
  • Multimedija , creativity work- world of disajn
  • Pridružio: 08 Sep 2010
  • Poruke: 1025
  • Gde živiš: ZEMUN - Gardoš - Forsaž - BB.

Ukoliko bude ovako lepo vreme, a shodno vremenskoj prognozi ( Weather watcher Live ), treba očekivati minimum padobranski desant iz MI-8 i verovatno nastup G4 kao i prelet J-22 iz Lađevaca ( isti kao na skorašnjem otvorenom danu u Nišu ).

Treba pripremiti fotoaparte. Statički deo će biti dobar, verovatno bogatiji od maja 2010.

Malo podsećanja maja 2010. Svesno sam postavio sliku dva MIG-29 na stajanci u nadi da će 18101 napokon ugledadi svetlo dana. Prema odličnim fotografijama Savketa u temi MIG-29 sem dvoseda 18301, prati ga krilo uz krilo i 18108.











online
  • Pridružio: 02 Avg 2008
  • Poruke: 8231

@VITEZFOREVER

DJORDJE-NO-1 je na pitanje o gumi odgovorio jos pre godinu dana.

offline
  • gloyer  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 23 Feb 2007
  • Poruke: 3761
  • Gde živiš: Banat

@VITEZFOREVER
Kada datira ova poslednja od tri slike?

offline
  • Pridružio: 25 Avg 2009
  • Poruke: 27

VITEZFOREVER ::Ukoliko bude ovako lepo vreme, a shodno vremenskoj prognozi ( Weather watcher Live ), treba očekivati minimum padobranski desant iz MI-8 i verovatno nastup G4 kao i prelet J-22 iz Lađevaca ( isti kao na skorašnjem otvorenom danu u Nišu ).

Treba pripremiti fotoaparte. Statički deo će biti dobar, verovatno bogatiji od maja 2010.

Malo podsećanja maja 2010. Svesno sam postavio sliku dva MIG-29 na stajanci u nadi da će 18101 napokon ugledadi svetlo dana. Prema odličnim fotografijama Savketa u temi MIG-29 sem dvoseda 18301, prati ga krilo uz krilo i 18108.


Prema onome sto se moze videti zadnjih dana, letacki program ce biti odlican!

Malopre su dve 29-ke parale nebo iznad Bataje u paru dok je treca uzletela. Dugo nisam imao prilike da vidim 3 29-ke u vazduhu.

offline
  • Nikola Vukota
  • Multimedija , creativity work- world of disajn
  • Pridružio: 08 Sep 2010
  • Poruke: 1025
  • Gde živiš: ZEMUN - Gardoš - Forsaž - BB.

easy ::@VITEZFOREVER
Kada datira ova poslednja od tri slike?


@Easy, pogledao sam u svojoj arhivi i datirana je pod krajem februara 2009.

Postavio sam je kao što rekoš sa nadom da ćemo uskoro videti i 18101. na nebu. Imam dosta slika u arhivi iz prošlih vremena i izvinjavavam se ako ovim nekog iritiram, al je lepo videti našu paru 29-ki operativnu na Btajnici.

Još jedna slika iz tog konteksta i fotografije sa otvorenog dana 22. maja 2010 u želji da što više ljudi dođe.














offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Citat:Prema onome sto se moze videti zadnjih dana, letacki program ce biti odlican!

Malopre su dve 29-ke parale nebo iznad Bataje u paru dok je treca uzletela. Dugo nisam imao prilike da vidim 3 29-ke u vazduhu.


Nije to uvezbavanje za otvoreni dan.

Citat:Ukoliko bude ovako lepo vreme, a shodno vremenskoj prognozi ( Weather watcher Live ), treba očekivati minimum padobranski desant iz MI-8 i verovatno nastup G4 kao i prelet J-22 iz Lađevaca ( isti kao na skorašnjem otvorenom danu u Nišu ).

Treba pripremiti fotoaparte. Statički deo će biti dobar, verovatno bogatiji od maja 2010.

Malo podsećanja maja 2010. Svesno sam postavio sliku dva MIG-29 na stajanci u nadi da će 18101 napokon ugledadi svetlo dana. Prema odličnim fotografijama Savketa u temi MIG-29 sem dvoseda 18301, prati ga krilo uz krilo i 18108.


Ne treba ocekivati na Batajnici gotovo nista ali zato ce u Nisu biti letenja. 18101 kako stvari stoje nece skoro.

offline
  • boyce 
  • Super građanin
  • Pridružio: 05 Nov 2007
  • Poruke: 1056

Koji dan je otvoreni dan, subota ili nedelja i od koliko se otvaraju kapije? Jel zna neko?

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Subota je, prosli put mislim da su vrata kapije bila otvorena od 10.

offline
  • Galeb  Male
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 14 Apr 2011
  • Poruke: 300
  • Gde živiš: U oblacima...

Već sam postavio pitanje ali nijesam dobio odgovor, jel ima i jedna slika srbskih 29-ki sa naoružanjem od 2006. do danas?

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 792 korisnika na forumu :: 96 registrovanih, 7 sakrivenih i 689 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, 6.5lapua, airsuba, Aleksa 3215, alternator, Andrija357, Bgorando, BlekMen, Bosnjo, BOXRR, CCCP, Clouseau, darkojbn, Deki Duga Devetka, Demi87, DENIRO, desmeki, Despot1, djboj, Djokislav, DonRumataEstorski, Dorcolac, Dragon Order, dule10savic, dulleo, dusanobr, Džekson, ekser222, expanse, Ezbuck, Flanker-G, FULCRUM1389, goran.vvv, Great White, Grebostrek, Istman, Ivan Campo, ivan1973, Jager715510, jarovitt, Jeremiah, Johny Sack, JOntra, K a s p e r, kikisp, kljift, Kole1975, komenski, Lance Guest, LeGrandCharles, LostInSpaceandTime, M1los, MarijaC84, Marko Marković, Md84, Medojed, mercedesamg, MILO-VAN, MilosKop, Mićko, Moldovan, Nemanja.M, nenad81, nikoladim, Ns1975, nuke92, OgnjenMitric, Oklopnjak, Petar25, RJ, rovac, S94, saki80, Shinobi, sovanova95, Srky Boy, srđan, Stefan M, stefan95, stegonosa, SympathyForTheDevil, Tastatura ratnik, Tihi86, Tvrtko I, vaci, Vatreni Zmaj, VJ, vjetar, Vlad000, Vlada78, vladaa012, vpetrovic, vrgudinac, vuk77, vuksa72, Zorge