Srušio se J-22 Orao kod Mrčajevaca

2

Srušio se J-22 Orao kod Mrčajevaca

offline
  • Nebojša
  • prodavac magle u penziji
  • Pridružio: 23 Maj 2012
  • Poruke: 2912
  • Gde živiš: Niš bre

Gde je tanko tu se lomi. Sreća u nesreći pa niko nije stradao.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
rip
  • Pridružio: 02 Mar 2011
  • Poruke: 64
  • Gde živiš: Novi Beograd

Napisano: 15 Nov 2013 14:15

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Dopuna: 15 Nov 2013 14:21

posle svega se moze reci: HVALA MARTIN BAKER-U

Dopuna: 15 Nov 2013 14:24

25155 prenosi TangoSix



offline
  • Aleksandar
  • Pridružio: 30 Okt 2012
  • Poruke: 897
  • Gde živiš: Kraljevo



pokoj mu dusi, i bio je nekako ofucan Mad

rip
  • Pridružio: 02 Mar 2011
  • Poruke: 64
  • Gde živiš: Novi Beograd

jel 25155 ucestovao na na aeromitingu na bataji 2012. grupa od 4 orla?

offline
  • nebkv 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 30 Mar 2007
  • Poruke: 3541

Sad sam stigao sa mesta dogadjaja,evo i par fotografija.Koliko sam uspeo videti nije bilo nekog rasipanja,avion se ukopao u zemlju





offline
  • Luka 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 14 Mar 2011
  • Poruke: 3148

Za ovoliki nalet kakav je kod nas, mnogo je šest aviona u pet godina. Polovina od toga J-22, srećom bez žrtava. Kod ostala tri (G-4, MiG-29 i V-54) i ljudi.

Sad

offline
  • Aleksandar
  • Pridružio: 30 Okt 2012
  • Poruke: 897
  • Gde živiš: Kraljevo

kazu ocevidci da se zapalio u vazduhu, verovatno je motor vrisnuo, potom se pilot katapultirao

offline
  • Nebojša
  • prodavac magle u penziji
  • Pridružio: 23 Maj 2012
  • Poruke: 2912
  • Gde živiš: Niš bre

Za Lastu baš ne bih rekao da je u pitanju ljudski faktor, za G-4 i MiG si u pravu (k...čenje pilota).

offline
  • nebkv 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 30 Mar 2007
  • Poruke: 3541

Cini mi se da je ovo brigadni general Joksimovic?


Videcemo sta je sada uzrok.Nisam pazljivo pratio danas letenje bio sam u nekom poslu ali mislim da nije bilo neke vanredne situacije koja je trajala,ST na primer
Prvi koji je nam je javio a relativno je blizu tvrdi da je pre pada video dim,e sad znamo kako ide sa izjavama ocevidaca
Inace avion je pao jedno 4-5 km vazdusne linije od mene,mislim da je bio u zavrsnoj fazi prilaza za sletanje,tu obicno izlaze iz skolskog kruga i "hvataju" pravac ka pisti

offline
  • Pridružio: 16 Feb 2008
  • Poruke: 388
  • Gde živiš: kragujevac

Iznad KG-a danas imali dva preleta prvi oko 11i15 jedan orao na maloj visini isao preko naselja aerodrom u pravcu velikog parka(sumarica) ,i to ga cas nagne na levu cas na desnu stranu(mase krilima) i drugi oko jedan sat njega sam samo cuo nisam ga video.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1066 korisnika na forumu :: 80 registrovanih, 8 sakrivenih i 978 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 100jan, 9191vs, aleph_one, aramis s, ArchaBasha, Asteker, b_z_b, Bo96, bojank, Borski1977, Botovac, Cirkon, Colt D, Demi87, dule10savic, dushan, Electron, Feller, Gitzherai, Hans Gajger, Ikica977, ivan979, Jovan1983, Kanader, Kapetan Hadok, karakaj, kib, kibihrchak, kybonacci, Lazur_01, Lieutenant, LostInSpaceandTime, Lucky 6, LUDI, Malahit, mat, mdp92, Medojed, Metanoja, Miki281, milenko crazy north, mist-mist, moldway, Mrav Obrad, nebidrag, nemkea71, nobutado, OKT, Paklenica, pein, Permaldar, ping15, PlayerOne, Ripanjac, Seeker, Semberija, Sevatar, Sevetar, shaja1, Spinosa, stalja, stegonosa, Stoilkovic, stokssone, TangoSix, The_new_Statesman, tm, vaci, Vanderx, vathra, VJ, Vlada78, Vozd0714, W123, Wehicle, XBMC, ZetaMan, Zoca, zubri, 787