Vazduhoplovne nesreće

622

Vazduhoplovne nesreće

offline
  • Pridružio: 08 Dec 2011
  • Poruke: 2629
  • Gde živiš: Novi Travnik - ex Pucarevo

Amerikanci ostali bez jednog F-18. Prijateljska vatra iznad Crvenog mora.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113964

Turcima se srusio medicinski helikopter EC135 P2+
Poginula cetiri clana posade
Citat:A Eurocopter EC135 P2+ ambulance helicopter operating for the Turkish Ministry of Health crashed into the Muğla Training and Research Hospital and onto hospital premises while taking off from an adjacent ground level helipad in poor visibility. Four people (2 pilots, 1 doctor and 1 healthcare worker) aboard the helicopter, lost their lives.
Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33463

Snimak pada putnickog aviona Embraer 190 kod grada Aktau u Kazahstanu. Avion je leteo iz Azerbejdzana za Grozni ali je preusmeren za Kazahstan.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 29 Avg 2016
  • Poruke: 3325

^
Dvadesetak se minuta mučio s kontrolama (kormilo visine ili trim, verovatnije nego motor). Vrlo nezgodno. Pilotima svaka čast, uradili su šta su mogli. Bar ima preživelih.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 24 Sep 2013
  • Poruke: 5281

Izbušen k'o cigansko rešeto...





offline
  • Pridružio: 14 Mar 2017
  • Poruke: 2898

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Snimak iz unutrašnjosti. Ima odvaljenih panela, biće da ih je nešto potkačilo.

offline
  • Pridružio: 20 Dec 2018
  • Poruke: 3450

Дужи снимак пре пада, баш су се намучили пилоти [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 29 Sep 2024
  • Poruke: 46

Oboren od strane kazakstanske PVO?

offline
  • nebkv 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 30 Mar 2007
  • Poruke: 3543

Po svedocenju prezivelih nesto se desilo u fazi prilaza prilikom neuspesnog sletanja,a to je prvo bilo u Groznom.Imao je i preusmerenje zbog meteo uslova u Dagestan
Pitanje je gde se to desilo
Sumnjam da je Ruska pvo.Pre mi lici da je neka budala opalila neki lprs a toga tamo ne manjka

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33463

Ne moze lprs da napravi ovoliko rupa i na repu i na trupu. Po snimcima ima rupa i unutra koje su snimili putnici. Nesto je odradilo u blizini ali malo vece od lprs.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2083 korisnika na forumu :: 55 registrovanih, 3 sakrivenih i 2025 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, ALEXV, Asparagus, Barista, Ben Roj, Betta, bokicacar, Borkanović, Brada64, brundo65, Bubili, cenejac111, Chainsaw, Coabelgrade, cole77, comi_pfc, cvrle312, Dimitrije Paunovic, Dragan1998, drimer, Georgius, gost321, GrammaticalAnalysis, Hans Gajger, istina, luka35, Magarac, MagicniHerpes, Man1ac021, Marko Marković, Mihailo Gazdić, Mitch22, mustangkg, nenad81, pein, promajauglavi, Pururin, redstar72, scimitar19, Seeker, sekretar, Sevatar, shiro, simicnenadbg, spalev, Srki98, stalja, Tamna_strana_Meseca, TheDictator, uruk, Vanderx, wolverined4, YugoSlav, zil10, zzapNDjuric99