Vazdušni rat nad Ukrajinom

56

Vazdušni rat nad Ukrajinom

offline
  • Pridružio: 20 Dec 2018
  • Poruke: 3450

А баш су се јуче мангупирали у Сумској области Citat:F-16 над Сумами.

Коллеги с Су-35С и Су-30СМ2 передают привет, говорят отслеживают этих петухов постоянно.

Желаем парням удачи завалить Фалкон.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 17 Avg 2012
  • Poruke: 1622
  • Gde živiš: Šid, Srbija

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Možda je nešto i oboreno iznad Sumske oblasti



offline
  • d.ing Metalurgije
  • Pridružio: 21 Jan 2010
  • Poruke: 3810
  • Gde živiš: Makedonija

Су 35 пензионирао Ф 16


offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33451

Nije prvi put da tvrde pa sutra nista...

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33451

Pogodjena avio baza Engels. Izgleda su napipali magacine.

Snimak [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 20 Dec 2018
  • Poruke: 3450

Citat:🇷🇺 Video snimak o ruskoj pokretnoj grupi za borbu protiv dronova pod nazivom Kočevnik.

🔸Očigledno nije sve prikazano jer se u delu snimka vidi da pored mitraljeza grupa koristi i radarske sisteme, lake prenosne raketne sisteme PVO, lasersko oružje i naravno i elektro-optičke uređaje za otkrivanje dronova.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33451

Engels, Maxar slike.

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113918

Citat:S-300 missile loader destroyed in the enemy’s rear

In the village of Ulyanovka, Sumy Oblast, 31 km from the state border, a concentration of Ukrainian Armed Forces military equipment was detected during aerial reconnaissance.
An S-300 missile loader was promptly destroyed using a "Lancet" loitering munition.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

online
  • Pridružio: 21 Maj 2008
  • Poruke: 16629

Toni ::Engels, Maxar slike.
[/url]

Ако ми се добро чини, највећи кратер је на месту где није било зграда.
Као да су тамо биле поређане бомбе на отвореном.

Још један је магацин експлодирао, а неколико су мислим одувани од експлозија.

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33451

Da, tu gde je krater je naslagano kao kutije a ovaj oduvani hangar je mesto za cuvanje i kompletiranje Kh-101. Duguljasti zeleni cilindri su kontejneri za Kh-101.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 823 korisnika na forumu :: 98 registrovanih, 13 sakrivenih i 712 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 04bokibole, 10x10.9, 357magnum, _Rade, acatomic, acov34, Akiro, ArchaBasha, Banovo Brdo, Betty25, Bickoooo, Bo96, bobo85, bojan313, BORUTUS, branko7, C-Gun, CCCP, celt, Cicumile, CrazyDiablo, darionis, DeerHunter, deLacy, Devil city 1989, Dimitrise93, djile1, Djokkinen, Djota1, DJUNTA, DonRumataEstorski, DrMrPr, Duh sa sekirom, Džekson, ElGenius, GORDI, gregorxix, HawX, Ilija Cvorovic, IQ116, ivan_8282, Jaxupa, Jester, Jozo74, kaskadija, KizJ, laki_bb, Macalone, MadMike, Marko Marković, MB120mm, mean_machine, Medojed, Meklejn, mercedesamg, Metanoja, mexo, Mihajlo, Mika777, milanpb, Milos ZA, Motocar, Mrav Obrad, mrm, muaddib, nelezele, nenomir, Nepopravljivi, nerislav2025, oldtimer, operniki, ping15, Prečanin30, radza1, RajkoB, raptorsi, redakzver, Remain, Robin, rovac, S-G, SamoGledam, scimitar19, Semberija, Sharpshooter, sickmouse, Srky Boy, tomo2, Tvrtko I, UAV operator, vathra, Viceroy, Vlada78, XBMC, ziggga, zziko, 1324, 79693