Vazdušni rat nad Ukrajinom

78

Vazdušni rat nad Ukrajinom

offline
  • Zidam zgrade i fasade .......... I armiram, betoniram. Utovaram, istovaram i nikad se ne odmaram
  • Pridružio: 14 Dec 2005
  • Poruke: 28416
  • Gde živiš: Na istoj adresi ali promenih četiri države

Da li su Ukrajinci oborili Su-35 i druge ruske avione tokom rata?




Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33447

Posle PVO kompilacije sada i kompilacija udara dronovima na avione. Jedino sto su ovde izgleda korisceni manji dronovi pa su neki osteceni a neki mozda za otpis.

Citat:5 аеродромів, мінус 15 авіабортів та $1 млрд: далекобійна «математика» від «Альфи» СБУ

На унікальних кадрах підтверджені ураження:

▪️ Су-30СМ, Су-34, Су-27, Су-24, МіГ-31
▪️ Мі-28, Мі-26, Мі-8
▪️ Ан-26


Snimak [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • Pridružio: 20 Dec 2018
  • Poruke: 3449

Руска компилација удара по радарима Citat:Новые кадры работы воинов из центра «Рубикон» по вражеским РЛС на достаточном отдалении от ЛБС. [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33447

Ruski napadi sa BM-35 dronovima na Su-27, F-16ADF i maketu.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33447

Citat:In January, special unit “Prymary” hit 6 enemy air-defense assets along the frontline:

•Pantsir-S1 air defense system
•Tor-M1 air defense system
•Tor-M2 air defense system with its transport-loader vehicle
•RLM-ME radar (part of the Nebo-M radar complex)
•“Protivnik-GE” surveillance radar


[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 28 Feb 2008
  • Poruke: 578

jal samo meni djeluje da na najmanje 2 ova snimka...od kojih je jedan radar su ustvari dronovi uletjeli u zastitnu mrezu?

offline
  • Pridružio: 31 Mar 2017
  • Poruke: 2368

VaRvArI 85 ::jal samo meni djeluje da na najmanje 2 ova snimka...od kojih je jedan radar su ustvari dronovi uletjeli u zastitnu mrezu?

Da, definitivno udara u mrezu u bar dva slucaja. Pitanje je da li uspeva da napravi ozbiljnu štetu. Verovatno da jer moze da detonira iz tolike bizine.

Neverovatno kako ih nalaze. Cak i ako uspeju da ih obore, ili neutralisu, otkriveni su i mogu da dojave HIMARSu ili drugim dronovima da nastave sa napadom. Jeziva realnost za PVO u dometu.

offline
  • nebkv 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 30 Mar 2007
  • Poruke: 3542

Uz to i na Ruskim,i Ukrajinskim snimcima ponekad se vidi da dron u zadnjem trenutku ode bocno od cilja
Pitanje je koliko ima tu bas direktnih pogodaka

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33447

Sad su montirali R-60 na Geranu da gleda u nazad.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33447

Mig-29, nocni lov.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

F-16 obara topom.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 5926 korisnika na forumu :: 29 registrovanih, 8 sakrivenih i 5889 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, Accipiter82, Ares12356, Bbbggg1979, CCCP, coaa, darkojovxp, dexteroza, Istman, Jeremija98, jon istvan, laki_bb, lcc, Milometer, momcilob55, nixos, oddsock, Parker, Posmatrac77OKB, S-lash, smuk, taomaster, UAV operator, Vanderx, Vaske8990, voja64, XBMC, zlaya011, Zoran1959