|
Poslao: 18 Apr 2015 14:36
|
offline
- MarKhan

- Legendarni građanin
- Pridružio: 10 Feb 2010
- Poruke: 3824
|
Boris90 ::Meni se cini da je ono zvuk lansiranja druge rakete, a ne eksplozija.
И мени се чини. Одмах после експлозије чује се звук ракетног мотора који се удаљава.
Дефинитивно друга ракета
00:05 прва ракета, креће меки старт и пада
00:09 друга ракета, креће меки старт и одлази
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 18 Apr 2015 18:02
|
offline
- ILGromovnik

- Legendarni građanin
- Pridružio: 13 Jun 2007
- Poruke: 2605
- Gde živiš: South of Heaven
|
@ray ban11
Такође је ПМ верзија,ПС верзија има лансирне контејнере на вучној приколици,ПМ (па на даље) контејнере вози на камиону...
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 19 Apr 2015 03:35
|
offline
- scimitar19
- Ugledni građanin
- Pridružio: 29 Dec 2011
- Poruke: 307
|
Citat:These S-300 missiles are probably more than 20 years old and can't be stored any longer already, so they use them to train the personnel.
The march engine failed to launch, so the missile fell on the ground with no real damage to environment or people. The warhead doesn't explode before it reaches certain conditions first, such as velocity, altitude, etc. The fuel is solid, so it doesn't blow up or anything.
komentar sa neuspjesnog lansiranja
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 19 Apr 2015 04:30
|
offline
- _commandos_
- Ugledni građanin
- Pridružio: 07 Jul 2009
- Poruke: 431
|
MarKhan ::Како изгледа то гориво, јел то неки прах или шта?
ko komad plastike
+ linkovi tema sa slikama [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 19 Apr 2015 15:41
|
offline
- Pera Ždera
- Legendarni građanin
- Pridružio: 19 Sep 2013
- Poruke: 3449
|
" Putin upozorio Izrael da ne prodaje oružje Ukrajini
Ruski predsednik Vladimir Putin upozorio je Izrael da ne prodaje oružje Ukrajini, kao odgovor na odluku Rusije da odobri prodaju unapređenog protivraketnog sistema odbrane u Iranu."
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 20 Apr 2015 18:29
|
offline
- djox

- djox
- Pridružio: 23 Nov 2010
- Poruke: 113989
|
Stigli na Kamcatku...
Партия ЗРК С-400 прибыла на Камчатку
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|