Automatske puške (koje nemaju zasebnu temu)

127

Automatske puške (koje nemaju zasebnu temu)

offline
  • 5.56  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 07 Jul 2018
  • Poruke: 1108

Ovi Palmeto inovatori isto obozavaju velike rupe na sanduku,no iako se radi o idimidodjimi (namerno sastavljeno) civilnoj varijanti,svejedno bode oci.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 08 Feb 2006
  • Poruke: 3056

Puška u razvoju, to i sam video kaže. Inače, u prvoj verziji prikazanoj na prošlogodišnjem shot show-u, ručica uopšte nije bila na zatvaraču:

Izbacili su prototip i sada ga dorađuju slušajući zahteve klijenata, možeš li da nešto nalik tome zamisliš od kragujevačkog giganta?
A rupa će do finalnog dizajna biti rešena, može u pivo?



offline
  • 5.56  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 07 Jul 2018
  • Poruke: 1108

Njihova je za sad veca od one produced by Lepenicki gigant. Mr. Green

offline
  • Pridružio: 08 Feb 2006
  • Poruke: 3056

Ponuda stoji 😊

offline
  • 5.56  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 07 Jul 2018
  • Poruke: 1108

Moze,uvek sam za 'ladno pivo.

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113989

Poljske puske u DR Congu kod suparnicke ekipe M23

Citat:Polish made 7,62 x 39 mm MSBS Grot assault rifle mounted by a 40 mm underbarrel grenade launcher captured from the M23.

offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22301

Ah, sa retardiranim okvirom...

offline
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39701

offline
  • Pridružio: 08 Feb 2006
  • Poruke: 3056

Nekoliko grešaka - kuka koja izlazi kada se digne ručica jeste forward assist, a ako se skine "čep" gasnog bloka klip neće ispasti jer je vezan za nosač zatvarača.

Takođe, singapurska armija nije dužila ovu pušku, a i navodi za upotrebu u slovenačkoj vojsci su najverovatnije propust koji se uporno provlači kroz sve članke i video-uratke. Za ovo poslednje bih voleo da me bilo ko ispravi makar jednom fotografijom ili snimkom.

offline
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39701


Lower mu nije isti kao kod AR platforme nisu izmenljivi osim selektora vatre i obarača.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 883 korisnika na forumu :: 15 registrovanih, 1 sakriven i 867 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 4fat, bbrasnjo3, Ben Roj, Demi87, goxin, Jose, mikhailo, Motocar, nenad81, Opeshek, Orc, Otto Grunf, Paklenica, Saša31LPB, Zoran1959