Bacači granata

45

Bacači granata

offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22268

voja64 ::...kumulativnog dejstva..
Ko radi kumulativni, Krusik? Prilicno sam siguran da ga Sovjeti ni Rusi nisu nikada imali.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 22 Mar 2014
  • Poruke: 3539
  • Gde živiš: Bog će suditi mojim neprijateljima,mi samo ugovaramo sastanak.

Dok sam dužio m21 imao sam i PBG ispalio oko 25 granata i bio je skoro pa nov..



offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37725
  • Gde živiš: ovalni kabinet

40 mm High Explosive Grenade VOG-25


VOG-25 PM, 40mm high explosive grenade. New generation rounds VOG-PM with an increased effectiveness not less than 1.5 times are now serially available.


40mm VDG-25 smoke grenade


40mm illuminating grenade with parachute VG-40OP


VFG-25 40mm high-explosive multi-effect grenades, designed to engage enemy firing points at a distance of up to 400m.

offline
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39638

Slika sa sajta Krušika gornja desna je kumulativna.

Detaljnije na linku Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 08 Feb 2006
  • Poruke: 3056

Serbian & Croatian 40mm Grenade Launchers in Syria

offline
  • ja nesum radijo, ja sam neki veliki dr.mr.
  • Pridružio: 29 Jul 2014
  • Poruke: 4541

kuntalo ::Serbian & Croatian 40mm Grenade Launchers in Syria


Jel ima VS ove RBG i ako ih ima, jel u nekim normalnim kolicinama?

offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22268

Proizvodnja je pocela u drugoj polovini prosle godine i Turska je otkupila bukvalno sve, tako da sumnjam.

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Pravi ih beše namenska Prve Petoletke iz Trstenika?

offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22268

Bas tako Vojo

offline
  • Pridružio: 15 Jun 2010
  • Poruke: 763
  • Gde živiš: Srbija

Neki dan sam malko praktikovao sa tom trstenickom spravicom,uopste nije losa,samo malo preteska.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1005 korisnika na forumu :: 17 registrovanih, 0 sakrivenih i 988 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: blue, darkkran, Duck of Death, Kriglord, kybonacci, Leonov, Mane88, Metanoja, mkukoleca, nuke92, Otto Grunf, pirke96, repac, Steeeefan, tamno.nebo, veljko82, Zastava