|
Poslao: 23 Jun 2014 20:04
|
offline
- Kreativac

- Građanin
- Pridružio: 23 Jun 2014
- Poruke: 43
|
Поздрав,
Интересује ме да ли може неко, да ми каже нешто више о овом ножу, рецимо историјат, вриједност...?
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 23 Jun 2014 20:08
|
offline
- voja64

- Stručni saradnik foruma
- Pridružio: 10 Okt 2012
- Poruke: 26254
|
Bajonet od Nemačke Mauzerke 98K je u to sam siguran ali je dosta propao od dubinske korozije.
Sve mi se čini i da ga je neko oštrio veoma loše..
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 23 Jun 2014 20:14
|
offline
- Kreativac

- Građanin
- Pridružio: 23 Jun 2014
- Poruke: 43
|
voja64
Хвала ти на одговору.Што се тиче корозије, стварно је доста пропао и на њему је било бар 2 мм корозије.Ово сам ја мало "шмирглао".Када сам први пут узео овај ноже, изненадио сам се оштрином истог послије толико времена.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 23 Jun 2014 20:28
|
offline
- shadower78

- Elitni građanin
- Pridružio: 07 Apr 2012
- Poruke: 1504
- Gde živiš: Iznad zvijezda
|
Evo ti datumi proizvodnje i kodovi pa mozda dokucis nesto,...
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 23 Jun 2014 20:52
|
offline
- Kreativac

- Građanin
- Pridružio: 23 Jun 2014
- Poruke: 43
|
shadower78 ::Evo ti datumi proizvodnje i kodovi pa mozda dokucis nesto,...
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Захваљујем
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 24 Jun 2014 00:48
|
offline
- Pridružio: 26 Apr 2011
- Poruke: 1540
- Gde živiš: Subotica
|
Умјесто брушења пре препоручујем неко блаже хемисјко средство и четку.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 24 Jun 2014 07:43
|
offline
- HP 35

- Super građanin
- Pridružio: 13 Maj 2012
- Poruke: 1001
- Gde živiš: Munze Konza
|
OrthodoxWidowmaker ::Умјесто брушења пре препоручујем неко блаже хемисјко средство и четку.
Tacno , ja bih skinuo i bakelitne korice i kompletno ga ocistio .
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 24 Jun 2014 09:06
|
offline
- Pridružio: 26 Apr 2011
- Poruke: 1540
- Gde živiš: Subotica
|
Само са скидањем пажљиво јер не знаш у каквом су стању шарафи.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 24 Jun 2014 10:41
|
offline
- Bane san

- Legendarni građanin
- Pridružio: 19 Jul 2013
- Poruke: 3621
- Gde živiš: ZR
|
OrthodoxWidowmaker ::Само са скидањем пажљиво јер не знаш у каквом су стању шарафи.
Штрц WD40, оставити да отпусти, па полако, да не кажем мирно и достојанствено.
Све браварско оштрачке интервенције само урнишу аутентичност и колекционарску вредност.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 24 Jun 2014 14:56
|
offline
- Kreativac

- Građanin
- Pridružio: 23 Jun 2014
- Poruke: 43
|
OrthodoxWidowmaker ::Умјесто брушења пре препоручујем неко блаже хемисјко средство и четку.
Користио сам бијело сирће на почетку и доста ми је помогло.Шта мислиш која би хемијска средства била идеална?И на крају да ли би било паметно брунирати....
|
|
|
|
|
|