Noževi

589

Noževi

offline
  • Pridružio: 23 Jun 2014
  • Poruke: 43

Поздрав,
Интересује ме да ли може неко, да ми каже нешто више о овом ножу, рецимо историјат, вриједност...?





Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Bajonet od Nemačke Mauzerke 98K je u to sam siguran ali je dosta propao od dubinske korozije.
Sve mi se čini i da ga je neko oštrio veoma loše..



offline
  • Pridružio: 23 Jun 2014
  • Poruke: 43

voja64
Хвала ти на одговору.Што се тиче корозије, стварно је доста пропао и на њему је било бар 2 мм корозије.Ово сам ја мало "шмирглао".Када сам први пут узео овај ноже, изненадио сам се оштрином истог послије толико времена.

offline
  • Pridružio: 07 Apr 2012
  • Poruke: 1504
  • Gde živiš: Iznad zvijezda

Evo ti datumi proizvodnje i kodovi pa mozda dokucis nesto,...
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 23 Jun 2014
  • Poruke: 43

shadower78 ::Evo ti datumi proizvodnje i kodovi pa mozda dokucis nesto,...
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Захваљујем Very Happy

offline
  • Pridružio: 26 Apr 2011
  • Poruke: 1540
  • Gde živiš: Subotica

Умјесто брушења пре препоручујем неко блаже хемисјко средство и четку.

offline
  • HP 35  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 13 Maj 2012
  • Poruke: 1001
  • Gde živiš: Munze Konza

OrthodoxWidowmaker ::Умјесто брушења пре препоручујем неко блаже хемисјко средство и четку.
Tacno , ja bih skinuo i bakelitne korice i kompletno ga ocistio .

offline
  • Pridružio: 26 Apr 2011
  • Poruke: 1540
  • Gde živiš: Subotica

Само са скидањем пажљиво јер не знаш у каквом су стању шарафи.

offline
  • bibliotekar u penziji
  • Pridružio: 19 Jul 2013
  • Poruke: 3621
  • Gde živiš: ZR

OrthodoxWidowmaker ::Само са скидањем пажљиво јер не знаш у каквом су стању шарафи.
Штрц WD40, оставити да отпусти, па полако, да не кажем мирно и достојанствено.
Све браварско оштрачке интервенције само урнишу аутентичност и колекционарску вредност.

offline
  • Pridružio: 23 Jun 2014
  • Poruke: 43

OrthodoxWidowmaker ::Умјесто брушења пре препоручујем неко блаже хемисјко средство и четку.
Користио сам бијело сирће на почетку и доста ми је помогло.Шта мислиш која би хемијска средства била идеална?И на крају да ли би било паметно брунирати....

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 956 korisnika na forumu :: 14 registrovanih, 0 sakrivenih i 942 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Ares12356, Asteker, bbrasnjo3, Bubili, Helket, Jaxupa, Kajzer Soze, kuntakinte, mir, nixos, Shilok, Titan, vrlenija, zoran77